GG dodane zazwyczaj jestem na niewidocznym
Mój starz jeśli chodzi o meda jest mały bo gram dopiero od Roma
Natomiast zainteresowania to różnie dobra muzyka , batalistyka ,komputery.
Serdecznie Witam !!
Tak więc witam zgromadzony tu stan rycerski i składam prośbe o przyjecie do tego szanownego grona.
Ale konkretnie...
Z regulaminem się zapoznałem
Niestety posiiadam jedynie M2 ...