Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Znaleziono 3 wyników
Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna
Znaleziono 3 wyników
Autor Wiadomość
Temat: Prośba o przyjęcie
Armand

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 3438
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Pią Maj 18, 2007 10:53   Temat: Prośba o przyjęcie
Dlaczego SK hmmm może to miłe przywitanie i jakiś taki nie pretensjolany klimat ?
Temat: Prośba o przyjęcie
Armand

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 3438
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Czw Maj 17, 2007 20:47   Temat: Prośba o przyjęcie
GG dodane zazwyczaj jestem na niewidocznym
Mój starz jeśli chodzi o meda jest mały bo gram dopiero od Roma
Natomiast zainteresowania to różnie dobra muzyka , batalistyka ,komputery.
Temat: Prośba o przyjęcie
Armand

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 3438
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Czw Maj 17, 2007 16:12   Temat: Prośba o przyjęcie
Serdecznie Witam !!
Tak więc witam zgromadzony tu stan rycerski i składam prośbe o przyjecie do tego szanownego grona.
Ale konkretnie...
Z regulaminem się zapoznałem
Niestety posiiadam jedynie M2 ...
Strona 1 z 1
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Skocz do: 

Sarmaci Królewscy  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online