Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Znaleziono 14 wyników
Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna
Znaleziono 14 wyników
Autor Wiadomość
Temat: Modern Warfare 2?
Dorian

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11463
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Pon Lis 16, 2009 12:41   Temat: Modern Warfare 2?
A co to ET?

A swoją drogą MW2 dostało już w kły i ma 1,5 ocenę na Metacritic
Podobna akcja ze Spore, gdzie przed premierą na Amazone dawali jedną gwiazdkę (minimum).

IW mówiło, że ich system + ...
Temat: Modern Warfare 2?
Dorian

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11463
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Wto Lis 10, 2009 20:40   Temat: Modern Warfare 2?
Ano, aby pokłosem padło 3/4 drużyny Shocked W ET nie grałem, tylko w COD4, bo Medieval mi się nie spodobał z racji ubogiej liczby jednostek, ale jak dzisiaj patrzę sobie na ETW to w sumie MTW było zn ...
Temat: Modern Warfare 2?
Dorian

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11463
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Pon Lis 09, 2009 19:18   Temat: Modern Warfare 2?
W jedynce służyło to to do niszczenia czołgów, a teraz widać że i do cichociemnych. Taka nawalanka w sumie.
Temat: Modern Warfare 2?
Dorian

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11463
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Nie Lis 08, 2009 17:00   Temat: Modern Warfare 2?
Z tego co widać po filmikach na youtube to ta gra będzie własnie dla takich niedzielnych graczy jak my Wink
http://www.youtube.com/watch?v=p_e-GwP7dv4
Temat: Modern Warfare 2?
Dorian

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11463
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Pią Paź 30, 2009 02:40   Temat: Modern Warfare 2?
Np. Steal e tfu, to znaczy Steam. Oczywiście głównym powodem jest system anty-anty VAC. Ale... dotychczas nowe mapy były dla konsolowców płatne. Steam ułatwi im przeniesienie tego pomysłu na komputery ...
Temat: Modern Warfare 2?
Dorian

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11463
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Sob Paź 24, 2009 22:13   Temat: Modern Warfare 2?
No już niedługo zostało do premiery. Fakt, że ostatnie wieści nie są zbyt... no są dziwne, ale skoro przy jedynce zabawa była przednia to i przy dwójce myslę, że będziemy się bawić nie gorzej. Z Uruki ...
Temat: Modern Warfare 2?
Dorian

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11463
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Wto Lip 28, 2009 13:05   Temat: Modern Warfare 2?
Całą erę Medievala przegrałem w jedynkę, z Empajerem będzie to samo tylko, że z dwójką Cool Nie ma co sie ograniczać Laughing
Temat: Modern Warfare 2?
Dorian

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11463
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Wto Lip 28, 2009 12:16   Temat: Modern Warfare 2?
O boshe, przecież ja tak dawno już Razz



http://www.youtube.com/watch?v=ZBJcOy6iuUc&fmt=22
nowy filmik Wink
Temat: Modern Warfare 2?
Dorian

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11463
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Sob Lip 25, 2009 22:47   Temat: Modern Warfare 2?
No ja tu cały czas Felda namawiam żeby sobie jedynkę sprawił. Skoro gracie w Sturmovika, to może i w MW2 warto zacząć? Wink Mimo wszystko multiplayer jest przepotężny.
Temat: Dwie piosenki z Music and Lyrics
Dorian

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1670
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Nie Kwi 08, 2007 20:08   Temat: Dwie piosenki z Music and Lyrics
Ta pierwsza jest "chii" ^^
Rozumiem, że cały film jest taki?
Temat: Prośba o przyjęcie
Dorian

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3008
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Nie Gru 31, 2006 12:08   Temat: Prośba o przyjęcie
Pierwszy to li Sarmata który zamiast w Imię Krzyża krzyczy Allah Akbar! Niewątpliwie in hoc signo więcej szczęścia będziesz miał Twisted Evil
Powodzenia i do rychłego spotkania na polu bitwy.
Temat: Prośba o przyjęcie
Dorian

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 3824
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Sob Gru 30, 2006 14:46   Temat: Prośba o przyjęcie
Hehe Razz
Temat: Prośba o przyjęcie
Dorian

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 3824
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Pią Gru 29, 2006 19:31   Temat: Prośba o przyjęcie
Mnie jeno wypada życzyć powodzenia.

A mówiłeś, że kończysz z "zawodowstwem" Wink Dobrze, że zmieniłeś zdanie.
Do zobaczenia na multi... kiedyś w każdym razie Smile
Temat: Powodzenia
Dorian

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4232
PostForum: Hall   Wysłany: Sob Wrz 23, 2006 18:37   Temat: Powodzenia
Również życzę wielu sukcesów a przede wszystkim satysfakcji z gry.
Strona 1 z 1
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Skocz do: 

Sarmaci Królewscy  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online