| Autor |
Wiadomość |
| Temat: Modern Warfare 2? |
Dorian
Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11463
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Pon Lis 16, 2009 12:41 Temat: Modern Warfare 2? |
A co to ET?
A swoją drogą MW2 dostało już w kły i ma 1,5 ocenę na Metacritic
Podobna akcja ze Spore, gdzie przed premierą na Amazone dawali jedną gwiazdkę (minimum).
IW mówiło, że ich system + ... |
 |
| Temat: Modern Warfare 2? |
Dorian
Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11463
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Wto Lis 10, 2009 20:40 Temat: Modern Warfare 2? |
Ano, aby pokłosem padło 3/4 drużyny W ET nie grałem, tylko w COD4, bo Medieval mi się nie spodobał z racji ubogiej liczby jednostek, ale jak dzisiaj patrzę sobie na ETW to w sumie MTW było zn ... |
 |
| Temat: Modern Warfare 2? |
Dorian
Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11463
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Pon Lis 09, 2009 19:18 Temat: Modern Warfare 2? |
| W jedynce służyło to to do niszczenia czołgów, a teraz widać że i do cichociemnych. Taka nawalanka w sumie. |
 |
| Temat: Modern Warfare 2? |
Dorian
Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11463
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Nie Lis 08, 2009 17:00 Temat: Modern Warfare 2? |
Z tego co widać po filmikach na youtube to ta gra będzie własnie dla takich niedzielnych graczy jak my
http://www.youtube.com/watch?v=p_e-GwP7dv4 |
 |
| Temat: Modern Warfare 2? |
Dorian
Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11463
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Pią Paź 30, 2009 02:40 Temat: Modern Warfare 2? |
| Np. Steal e tfu, to znaczy Steam. Oczywiście głównym powodem jest system anty-anty VAC. Ale... dotychczas nowe mapy były dla konsolowców płatne. Steam ułatwi im przeniesienie tego pomysłu na komputery ... |
 |
| Temat: Modern Warfare 2? |
Dorian
Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11463
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Sob Paź 24, 2009 22:13 Temat: Modern Warfare 2? |
| No już niedługo zostało do premiery. Fakt, że ostatnie wieści nie są zbyt... no są dziwne, ale skoro przy jedynce zabawa była przednia to i przy dwójce myslę, że będziemy się bawić nie gorzej. Z Uruki ... |
 |
| Temat: Modern Warfare 2? |
Dorian
Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11463
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Wto Lip 28, 2009 13:05 Temat: Modern Warfare 2? |
Całą erę Medievala przegrałem w jedynkę, z Empajerem będzie to samo tylko, że z dwójką Nie ma co sie ograniczać  |
 |
| Temat: Modern Warfare 2? |
Dorian
Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11463
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Wto Lip 28, 2009 12:16 Temat: Modern Warfare 2? |
O boshe, przecież ja tak dawno już
http://www.youtube.com/watch?v=ZBJcOy6iuUc&fmt=22
nowy filmik  |
 |
| Temat: Modern Warfare 2? |
Dorian
Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11463
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Sob Lip 25, 2009 22:47 Temat: Modern Warfare 2? |
No ja tu cały czas Felda namawiam żeby sobie jedynkę sprawił. Skoro gracie w Sturmovika, to może i w MW2 warto zacząć? Mimo wszystko multiplayer jest przepotężny. |
 |
| Temat: Dwie piosenki z Music and Lyrics |
Dorian
Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1670
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Nie Kwi 08, 2007 20:08 Temat: Dwie piosenki z Music and Lyrics |
Ta pierwsza jest "chii" ^^
Rozumiem, że cały film jest taki? |
 |
| Temat: Prośba o przyjęcie |
Dorian
Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3008
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Nie Gru 31, 2006 12:08 Temat: Prośba o przyjęcie |
Pierwszy to li Sarmata który zamiast w Imię Krzyża krzyczy Allah Akbar! Niewątpliwie in hoc signo więcej szczęścia będziesz miał
Powodzenia i do rychłego spotkania na polu bitwy. |
 |
| Temat: Prośba o przyjęcie |
Dorian
Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 3824
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Sob Gru 30, 2006 14:46 Temat: Prośba o przyjęcie |
Hehe  |
 |
| Temat: Prośba o przyjęcie |
Dorian
Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 3824
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Pią Gru 29, 2006 19:31 Temat: Prośba o przyjęcie |
Mnie jeno wypada życzyć powodzenia.
A mówiłeś, że kończysz z "zawodowstwem" Dobrze, że zmieniłeś zdanie.
Do zobaczenia na multi... kiedyś w każdym razie  |
 |
| Temat: Powodzenia |
Dorian
Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4232
|
Forum: Hall Wysłany: Sob Wrz 23, 2006 18:37 Temat: Powodzenia |
| Również życzę wielu sukcesów a przede wszystkim satysfakcji z gry. |
 |