Forum: Hall Wysłany: Wto Cze 19, 2007 16:31 Temat: Kapsul
Przeprszam za te bitwy jak pisałem tamtego posta byłem wkurzony bo najpierw na totalwars.pl zatakował nas IPL i Timoov a potem wszedłem tutaj i zobaczyłem niektóre posty nieprzychylne nam i złość mi s ...
Witam sznownego grono Sarmatów i na wstepie przepraszam za pisanie w tym temacie ale boje sie że krytyka Vincenza może być nie właściwa. My osobiście nie znamy stanowiska i powodów odejścia Brutusa.Wi ...