POMOC
•
Rejestracja
•
Szukaj
•
FAQ
•
Użytkownicy
•
Grupy
•
Zaloguj
Znaleziono 5 wyników
Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna
Znaleziono 5 wyników
Autor
Wiadomość
Temat:
Salute! (TWC)
Peacemaker
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 2454
Forum:
If you wish to to throw down the gauntlet
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 13:39 Temat:
Salute! (TWC)
Yes I am aware of that. They miss spelt Sk, and wrote SC, which is another clan.
Well we will be online today, so if you guys whant t finish these games quick as possible send a team tonight.
Temat:
Salute! (TWC)
Peacemaker
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 2454
Forum:
If you wish to to throw down the gauntlet
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 11:26 Temat:
Salute! (TWC)
Please notify us on the TWC forum if possible.
Thank you very much.
Temat:
Salute! (TWC)
Peacemaker
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 2454
Forum:
If you wish to to throw down the gauntlet
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 11:23 Temat:
Salute! (TWC)
Hello gentelman,
AS you may know you play Sith clan in TWC. I am here in their name to foward a message:
"Dear SC clan.
We have time to finish our matches today (OCt 30) 19.00 gmt +. Hop ...
Temat:
Monkey Buisness
Peacemaker
Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 2822
Forum:
Registration
Wysłany: Pią Sty 05, 2007 15:00 Temat:
Monkey Buisness
Thx a bunch m8
Good luck in the tournament
Temat:
Monkey Buisness
Peacemaker
Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 2822
Forum:
Registration
Wysłany: Czw Sty 04, 2007 19:47 Temat:
Monkey Buisness
greetings mighty SK!
the Great Elite Rampaging Uberpwning Deathdefying Orangutans (GERUDO)
invte you to prove your ancient might once more....
the first Monkey Business: 2v2!
will the SK ...
Strona
1
z
1
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Skocz do:
Wybierz forum
Clan Embassies
----------------
Registration
If you wish to to throw down the gauntlet
Clan's house
Ambasada Klanu
----------------
Rekrutacja i odprawy.
Hall
Skryptorium
----------------
Sarmaci Królewscy
Trofea
Twierdza
----------------
Parlament Sarmacki
Pałac Królewski
Urząd Stanu
Krąg Jeźdzców
Literatura
Cytadela
----------------
Turnieje
Screeny z bitew NTW
Screeny z bitew MTW2
Screeny z bitew RTW
Nasze Bitwy
CWC NTW wiosna 2010
CCS 2-gi sezon
Polska Liga 3v3
MP 1v1 2010
Akademia Furusijja
----------------
Taktyka NapoleonTW
Taktyka MTW2
Taktyka RTW/BI
Dom bohaterów
Podstawy
IL-2 Sturmovik: 1946
Campus Sarmatae
----------------
M&B
Tawerna
----------------
Luźne tematy
To forum działa w systemie
phorum.pl
Masz pomysł na forum?
Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin?
Powiadom nas o tym!
Powered by
Active24
,
phpBB
© phpBB Group
Design by
Freestyle XL
/
Flowers Online