Forum: Hall Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 09:33 Temat: PROPOSITION
Witajcie! Przybywam zmęczony pozdróżą z odległej wioski zwanej Warszawą z tą o to propozycją: Jesteście może zainteresowani wystawieniem jednego wspólnego zespołu do TWWC?! Piszcie albo na maila roma ...