| Autor |
Wiadomość |
| Temat: Rekrutacja |
SEPTERN
Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 8291
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Sro Mar 11, 2009 18:50 Temat: Rekrutacja |
| Witam i gratuluje ;] |
 |
| Temat: Spotkanie?? |
SEPTERN
Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1569
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Pią Sie 29, 2008 13:28 Temat: Spotkanie?? |
| spoko jak bede mial czas i srodki to chetnie wezme dupe w troki i przyjade ;] |
 |
| Temat: Pytanie ??? |
SEPTERN
Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1688
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Pon Sie 11, 2008 08:20 Temat: Pytanie ??? |
no i pelen zatriumf ;] |
 |
| Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie |
SEPTERN
Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 21378
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Pon Cze 16, 2008 17:35 Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie |
| noo nareszcie heehe gratulacje |
 |
| Temat: Rekrutacja |
SEPTERN
Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 7821
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Pią Cze 06, 2008 21:26 Temat: Rekrutacja |
| Witam w naszym gronie. |
 |
| Temat: Rekrutacja |
SEPTERN
Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 7821
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Nie Maj 25, 2008 22:29 Temat: Rekrutacja |
sorry Marko wywalilo mnie jak chcialem postawic 2 bitwe i potem juz nie moglem sie zalogowac a chcialem Ci pokazac jak sie gra na 8 samej cav ;] hee;] |
 |
| Temat: I tacy tez sa na tym swiecie "jeszcze" |
SEPTERN
Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 2201
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Pią Lut 29, 2008 13:18 Temat: I tacy tez sa na tym swiecie "jeszcze" |
| http://www.youtube.com/watch?v=eSJ-HzNWJGM skumajcie to troche piszczy ale jak jedzie |
 |
| Temat: I tacy tez sa na tym swiecie "jeszcze" |
SEPTERN
Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 2201
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Pią Lut 29, 2008 13:13 Temat: I tacy tez sa na tym swiecie "jeszcze" |
prze koles ;] hehehe jak jak bylem maly to tylko palilem ogniska na torach dopuki mnie paly nie zlapaly  |
 |
| Temat: Kapsul!!! |
SEPTERN
Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7402
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Sob Lut 23, 2008 23:49 Temat: Kapsul!!! |
| co to k.... jest na łajba hehe ale przejebana akcja hyhy co to za flaga columbijska ?:>tam z lewej ? |
 |
| Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie |
SEPTERN
Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 21378
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Nie Sty 20, 2008 14:25 Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie |
| gratulacje młody |
 |
| Temat: GeForce 7300 GS vs Radeon x800 GTO ?? |
SEPTERN
Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4520
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Sob Sty 19, 2008 17:05 Temat: GeForce 7300 GS vs Radeon x800 GTO ?? |
hehe jak ja sprawdzilem to ty tez moglbys zanim cos napiszesz hehe  |
 |
| Temat: GeForce 7300 GS vs Radeon x800 GTO ?? |
SEPTERN
Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4520
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Sob Sty 19, 2008 14:26 Temat: GeForce 7300 GS vs Radeon x800 GTO ?? |
no dobra maryniasz masz troche racji bo sobie sprawdzilem ale stara technika to stara technika i nowe 3 d marki to wyraznie pokazuja  |
 |
| Temat: GeForce 7300 GS vs Radeon x800 GTO ?? |
SEPTERN
Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4520
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Sob Sty 19, 2008 14:22 Temat: GeForce 7300 GS vs Radeon x800 GTO ?? |
to moze 7800 gtx 512 ram bialy kkruk nie dosc ze kolekcjonerski to wymiata ale jak inwestowac to dobrze kupic 8600 i tyle po co sie rozdrabniac i kombinowac. |
 |
| Temat: GeForce 7300 GS vs Radeon x800 GTO ?? |
SEPTERN
Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4520
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Pią Sty 18, 2008 19:32 Temat: GeForce 7300 GS vs Radeon x800 GTO ?? |
wogule co to za pomysl kupowac takie heble  |
 |
| Temat: GeForce 7300 GS vs Radeon x800 GTO ?? |
SEPTERN
Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4520
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Pią Sty 18, 2008 19:31 Temat: GeForce 7300 GS vs Radeon x800 GTO ?? |
kup se 8600 albo 6800 256 ram albo 7600 gt jak juz bo te to sie wogule nie oplaca albo radka 1300  |
 |