Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Znaleziono 54 wyników
Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna
Znaleziono 54 wyników
Autor Wiadomość
Temat: Rekrutacja
SEPTERN

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 8291
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Sro Mar 11, 2009 18:50   Temat: Rekrutacja
Witam i gratuluje ;]
Temat: Spotkanie??
SEPTERN

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1569
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Pią Sie 29, 2008 13:28   Temat: Spotkanie??
spoko jak bede mial czas i srodki to chetnie wezme dupe w troki i przyjade ;]
Temat: Pytanie ???
SEPTERN

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1688
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Pon Sie 11, 2008 08:20   Temat: Pytanie ???
no i pelen zatriumf Razz ;]
Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie
SEPTERN

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 21378
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Pon Cze 16, 2008 17:35   Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie
noo nareszcie heehe gratulacje
Temat: Rekrutacja
SEPTERN

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 7821
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Pią Cze 06, 2008 21:26   Temat: Rekrutacja
Witam w naszym gronie.
Temat: Rekrutacja
SEPTERN

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 7821
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Nie Maj 25, 2008 22:29   Temat: Rekrutacja
sorry Marko wywalilo mnie jak chcialem postawic 2 bitwe Sad i potem juz nie moglem sie zalogowac a chcialem Ci pokazac jak sie gra na 8 samej cav ;] hee;]
Temat: I tacy tez sa na tym swiecie "jeszcze"
SEPTERN

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 2201
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Pią Lut 29, 2008 13:18   Temat: I tacy tez sa na tym swiecie "jeszcze"
http://www.youtube.com/watch?v=eSJ-HzNWJGM skumajcie to troche piszczy ale jak jedzie
Temat: I tacy tez sa na tym swiecie "jeszcze"
SEPTERN

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 2201
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Pią Lut 29, 2008 13:13   Temat: I tacy tez sa na tym swiecie "jeszcze"
prze koles ;] hehehe jak jak bylem maly to tylko palilem ogniska na torach dopuki mnie paly nie zlapaly Razz
Temat: Kapsul!!!
SEPTERN

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7402
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Sob Lut 23, 2008 23:49   Temat: Kapsul!!!
co to k.... jest na łajba hehe ale przejebana akcja hyhy co to za flaga columbijska ?:>tam z lewej ?
Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie
SEPTERN

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 21378
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Nie Sty 20, 2008 14:25   Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie
gratulacje młody
Temat: GeForce 7300 GS vs Radeon x800 GTO ??
SEPTERN

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4520
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Sob Sty 19, 2008 17:05   Temat: GeForce 7300 GS vs Radeon x800 GTO ??
hehe jak ja sprawdzilem to ty tez moglbys zanim cos napiszesz hehe Razz
Temat: GeForce 7300 GS vs Radeon x800 GTO ??
SEPTERN

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4520
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Sob Sty 19, 2008 14:26   Temat: GeForce 7300 GS vs Radeon x800 GTO ??
no dobra maryniasz masz troche racji bo sobie sprawdzilem ale stara technika to stara technika Razz i nowe 3 d marki to wyraznie pokazuja Razz
Temat: GeForce 7300 GS vs Radeon x800 GTO ??
SEPTERN

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4520
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Sob Sty 19, 2008 14:22   Temat: GeForce 7300 GS vs Radeon x800 GTO ??
to moze 7800 gtx 512 ram bialy kkruk nie dosc ze kolekcjonerski to wymiata Razz ale jak inwestowac to dobrze kupic 8600 i tyle po co sie rozdrabniac i kombinowac.
Temat: GeForce 7300 GS vs Radeon x800 GTO ??
SEPTERN

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4520
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Pią Sty 18, 2008 19:32   Temat: GeForce 7300 GS vs Radeon x800 GTO ??
wogule co to za pomysl kupowac takie heble Razz
Temat: GeForce 7300 GS vs Radeon x800 GTO ??
SEPTERN

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4520
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Pią Sty 18, 2008 19:31   Temat: GeForce 7300 GS vs Radeon x800 GTO ??
kup se 8600 albo 6800 256 ram albo 7600 gt jak juz bo te to sie wogule nie oplaca albo radka 1300 Razz
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Skocz do: 

Sarmaci Królewscy  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online