Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Znaleziono 36 wyników
Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna
Znaleziono 36 wyników
Autor Wiadomość
Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie
Sołtys

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 21378
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Pon Lip 07, 2008 22:12   Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie
Jaki zal, panowie niepodziewalem sie tego po was, wpienilem sie ostro, ale nic bendzie to przestroga dla nas na przyszlosc jak i dla innych klanów co do waszej osoby, powanie zal mi was, Secred a ty s ...
Temat: Rekrutacja
Sołtys

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 7821
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Nie Cze 08, 2008 11:08   Temat: Rekrutacja
Gratuluje i zycze powodzenia.
Temat: Rekrutacja
Sołtys

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 7821
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Pią Maj 16, 2008 17:55   Temat: Rekrutacja
Witam!!! Jak juz Nies wspomial moge grac do 22.00 poza soboto i niedziela oczywiscie jak cos wal na gg.
Temat: Kapsul!!!
Sołtys

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7402
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Sob Lut 23, 2008 17:24   Temat: Kapsul!!!
Ja niemoge odpalic...
Temat: Prośba przyjęci do klanu
Sołtys

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 10158
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Pią Lut 15, 2008 14:42   Temat: Prośba przyjęci do klanu
Witam, jakbys chciał pograc wal do mnie na gg.
Temat: GeForce 7300 GS vs Radeon x800 GTO ??
Sołtys

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4520
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Sob Sty 26, 2008 15:08   Temat: GeForce 7300 GS vs Radeon x800 GTO ??
chciałem tylko cos sprawdzic
Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie
Sołtys

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 21378
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Sob Sty 12, 2008 19:29   Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie
Zaglada tylko nietrzeba zawsze wszystkiego komentowac, fajnie ze masz rtw warto w to pograc.
Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie
Sołtys

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 21378
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Nie Sty 06, 2008 22:51   Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie
Wrazenia sa niesamowite jak sie spotka z chlopakami co sie zan tylko z gs i ts, uscisniecie dłoni te rzeczy, rozmowa na zywo naprawde fajna sprawa oby wiecej takich imprez, niepisałem o tym w innym te ...
Temat: kandydatura
Sołtys

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 4779
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Nie Gru 30, 2007 21:55   Temat: kandydatura
O takich ludzi nam chodzi inteligentnych, powaznych ze tak sie wyraze ułozonych, a co do skila to mozna go poprawic poprzez trening gorzej z charakterem bo i nam nieesprawia przyjemnosci kogos naciska ...
Temat: 1612
Sołtys

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 5304
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Nie Gru 30, 2007 14:21   Temat: 1612
Rosji jako panstwa tez nielubie ale rosjanie wydajo mi sie wporzadku przynajmnie ci z którymi miałem doczynienia; a wsumie mieli inne wyjscie Smile
Nieno maja podobno mentalnosc, zawsze szybciej dogada ...
Temat: 1612
Sołtys

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 5304
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Pią Gru 28, 2007 14:58   Temat: 1612
Ja ogladałem fragmentami bo sciagnełem po rusku, ogulnie to taka bajka, kto szturmuje zamek cav do tego ciezko.
Temat: Kandydatura
Sołtys

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4113
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Czw Gru 27, 2007 21:42   Temat: Kandydatura
Witam, chetanie z Tobo zagram, pisz do mnie na gg jak cos.
Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie
Sołtys

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 21378
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Sob Gru 08, 2007 10:13   Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie
Pisz na moje gg, mam duzo czasu wiec mozemy pograc, na gs jestem zreguły od 19.00 - 23.00, a jak mnie niema to znaczy ze zrobiłem sobie przerwe.
Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie
Sołtys

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 21378
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Pią Gru 07, 2007 23:14   Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie
Witam, zapozno spojrzałem na forum bo bysmy zagrali Sad
Temat: Prośba o przyjęcie.
Sołtys

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 2564
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 17:11   Temat: Prośba o przyjęcie.
Witaj!!!

Ja jesem na gs od poniedziałku do piątku po 19.00, wiec w tych godzinach mozemy zagrać lub napisz mi na gg - 3543462
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Skocz do: 

Sarmaci Królewscy  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online