| Autor |
Wiadomość |
| Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie |
Sołtys
Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 21378
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Pon Lip 07, 2008 22:12 Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie |
| Jaki zal, panowie niepodziewalem sie tego po was, wpienilem sie ostro, ale nic bendzie to przestroga dla nas na przyszlosc jak i dla innych klanów co do waszej osoby, powanie zal mi was, Secred a ty s ... |
 |
| Temat: Rekrutacja |
Sołtys
Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 7821
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Nie Cze 08, 2008 11:08 Temat: Rekrutacja |
| Gratuluje i zycze powodzenia. |
 |
| Temat: Rekrutacja |
Sołtys
Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 7821
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Pią Maj 16, 2008 17:55 Temat: Rekrutacja |
| Witam!!! Jak juz Nies wspomial moge grac do 22.00 poza soboto i niedziela oczywiscie jak cos wal na gg. |
 |
| Temat: Kapsul!!! |
Sołtys
Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7402
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Sob Lut 23, 2008 17:24 Temat: Kapsul!!! |
| Ja niemoge odpalic... |
 |
| Temat: Prośba przyjęci do klanu |
Sołtys
Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 10158
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Pią Lut 15, 2008 14:42 Temat: Prośba przyjęci do klanu |
| Witam, jakbys chciał pograc wal do mnie na gg. |
 |
| Temat: GeForce 7300 GS vs Radeon x800 GTO ?? |
Sołtys
Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4520
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Sob Sty 26, 2008 15:08 Temat: GeForce 7300 GS vs Radeon x800 GTO ?? |
| chciałem tylko cos sprawdzic |
 |
| Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie |
Sołtys
Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 21378
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Sob Sty 12, 2008 19:29 Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie |
| Zaglada tylko nietrzeba zawsze wszystkiego komentowac, fajnie ze masz rtw warto w to pograc. |
 |
| Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie |
Sołtys
Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 21378
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Nie Sty 06, 2008 22:51 Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie |
| Wrazenia sa niesamowite jak sie spotka z chlopakami co sie zan tylko z gs i ts, uscisniecie dłoni te rzeczy, rozmowa na zywo naprawde fajna sprawa oby wiecej takich imprez, niepisałem o tym w innym te ... |
 |
| Temat: kandydatura |
Sołtys
Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 4779
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Nie Gru 30, 2007 21:55 Temat: kandydatura |
| O takich ludzi nam chodzi inteligentnych, powaznych ze tak sie wyraze ułozonych, a co do skila to mozna go poprawic poprzez trening gorzej z charakterem bo i nam nieesprawia przyjemnosci kogos naciska ... |
 |
| Temat: 1612 |
Sołtys
Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 5304
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Nie Gru 30, 2007 14:21 Temat: 1612 |
Rosji jako panstwa tez nielubie ale rosjanie wydajo mi sie wporzadku przynajmnie ci z którymi miałem doczynienia; a wsumie mieli inne wyjscie
Nieno maja podobno mentalnosc, zawsze szybciej dogada ... |
 |
| Temat: 1612 |
Sołtys
Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 5304
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Pią Gru 28, 2007 14:58 Temat: 1612 |
| Ja ogladałem fragmentami bo sciagnełem po rusku, ogulnie to taka bajka, kto szturmuje zamek cav do tego ciezko. |
 |
| Temat: Kandydatura |
Sołtys
Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4113
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Czw Gru 27, 2007 21:42 Temat: Kandydatura |
| Witam, chetanie z Tobo zagram, pisz do mnie na gg jak cos. |
 |
| Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie |
Sołtys
Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 21378
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Sob Gru 08, 2007 10:13 Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie |
| Pisz na moje gg, mam duzo czasu wiec mozemy pograc, na gs jestem zreguły od 19.00 - 23.00, a jak mnie niema to znaczy ze zrobiłem sobie przerwe. |
 |
| Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie |
Sołtys
Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 21378
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Pią Gru 07, 2007 23:14 Temat: Kandydatura - prośba o przyjęcie |
Witam, zapozno spojrzałem na forum bo bysmy zagrali  |
 |
| Temat: Prośba o przyjęcie. |
Sołtys
Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 2564
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 17:11 Temat: Prośba o przyjęcie. |
Witaj!!!
Ja jesem na gs od poniedziałku do piątku po 19.00, wiec w tych godzinach mozemy zagrać lub napisz mi na gg - 3543462 |
 |