Witaj raz jeszcze,
w VGS2 otrzymaliśmy oboje ostrzeżenie za brak aktywności. 3 takie ostrzeżenia wykluczają gracza z turnieju.
Skontaktuj się ze mną proszę aby umówić mecz.
Witaj,
Jak wiesz (albo i nie) w turnieju organizowanym przez Tournament Central (nie wiem w sumie jak ten turniej się nazywa ) gramy przeciwko sobie.
Chciałem spytać czy byłbyś w stanie zagrać dz ...