| Autor |
Wiadomość |
| Temat: Prośba o przyjącie |
achi
Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14949
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Nie Mar 11, 2007 18:23 Temat: Prośba o przyjącie |
Byłem ale się napewno mineliśmy ja będę na gs czekał od 21 dzisiaj.
Przepraszam ale z przyczyn osobistych nie mogłem wejśc dzisiaj na gs, sorka ale to przez sprawy rodzinne. |
 |
| Temat: Prośba o przyjącie |
achi
Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14949
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Czw Mar 08, 2007 18:06 Temat: Prośba o przyjącie |
| Nie no spokojnie ja jestem wyluzowany , tylko w moim zawodzie to tak jest jak się napie......... dobrze na turniejach i przegrana jest hanbą a walka tutaj to jest tylko przyjemnością wiec wiecie ja b ... |
 |
| Temat: Prośba o przyjącie |
achi
Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14949
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Sro Mar 07, 2007 20:02 Temat: Prośba o przyjącie |
Pierszę ciebie nie bylo na gs jak skonczylismy bitwe wiec myslalem ze poszedles, a ja zegnam sie na gs a nie na bitwie.
Po drugie moze kazdego wkurzyc jak sie przegrywa 3 bitwy pod rząd a przed nim ... |
 |
| Temat: Prośba o przyjącie |
achi
Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14949
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Sro Mar 07, 2007 16:35 Temat: Prośba o przyjącie |
| Ja tam wiesz nie przejmuje sie tym że przegrywam albo coś tylko ja wiem kiedy wygram kiedy nie , poprostu mam szósty zmysł od walk turniejowych, i wiem na pierszy rzut oka jak przeciwnik zadziała ale ... |
 |
| Temat: Prośba o przyjącie |
achi
Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14949
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Wto Mar 06, 2007 22:52 Temat: Prośba o przyjącie |
| Powiem tak 3 razy przegralem z Niesmiertelnikiem ,i wynika z tego ze nie nadaje się do klanu bo wy nie przyjmujecie osoby które przegrywają. |
 |
| Temat: Prośba o przyjącie |
achi
Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14949
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Wto Mar 06, 2007 11:01 Temat: Prośba o przyjącie |
KAzdy jest w jakiejs klasie, ale i tak niekt nie uniknie matury . Wiec troche odesszlismy od tematu kiedy ja mam zostac sprawdzony, a więc kiedy wyznaczycie termin w tym tygodniu, dzisiaj m ... |
 |
| Temat: Prośba o przyjącie |
achi
Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14949
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Pon Mar 05, 2007 09:26 Temat: Prośba o przyjącie |
| Przez 30 miałem masakre, gdyby nie to że jestem w 3 klasie i jeszcze rok nauki i maturka i bądź co bądź nauczyciele dają czadu z nauką, nikomu tego nie życzę. Więc powracam po miesiącu armagedonu i ch ... |
 |
| Temat: Prośba o przyjącie |
achi
Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14949
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Nie Mar 04, 2007 22:14 Temat: Prośba o przyjącie |
Po piersze szkola byla piersza i nawet na chwile na neta nie mogem wejsc na neta a jak cos to tylko po prace.
Po drugie to nie widzimisie tylko hobby ktore nie tylko gram w medievala ale walcze na ... |
 |
| Temat: Prośba o przyjącie |
achi
Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14949
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Nie Mar 04, 2007 19:31 Temat: Prośba o przyjącie |
| Jestem z nowu poniewarz przez dlugi czas nauka byla na pierszym planie i przez ten tydzien mam tzw. spokojny tydzien ale to sie zmieni. Więc co nastepuje chcem umówic się wreście na te terminki sprawd ... |
 |
| Temat: Prośba o przyjącie |
achi
Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14949
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Pią Lut 09, 2007 20:44 Temat: Prośba o przyjącie |
Niech i tak będzie o 23 też będę na GS
wybaczcie wasci ale z powodów prywatnych nie pojawie się dzisiaj na GS |
 |
| Temat: Prośba o przyjącie |
achi
Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14949
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Pią Lut 09, 2007 11:47 Temat: Prośba o przyjącie |
| Niech i tak będzie o 23 też będę na GS |
 |
| Temat: Prośba o przyjącie |
achi
Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14949
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Pon Sty 29, 2007 20:38 Temat: Prośba o przyjącie |
| Bractwo w grodzie zwanym koszalinem sie znajduje u honor rzeczą święta a zapewne szlacha wasza walki z honorem stosuje wiec chciałbym znac bliski termin na którym waśmoscie sprawdzą mnie w boju |
 |
| Temat: Prośba o przyjącie |
achi
Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14949
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Pon Sty 29, 2007 18:35 Temat: Prośba o przyjącie |
| Jeno juz 19 wiosna zamną jesli wasmoscie chcecie to moze jeszcze fotke bractwową podesłac moge a zapewnie nie wasmoscie niemacie doczynienia z porywczym chłopem jeno z rozwarznym i gotowym człekiem kt ... |
 |
| Temat: Prośba o przyjącie |
achi
Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14949
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Pon Sty 29, 2007 18:22 Temat: Prośba o przyjącie |
| Zapoznałem się niemam jednak ROME totalwar ale medieval 2 total war w którego gram juz długi czas wiele razy grałem na multi raz sie wygrywało raz przegrywało mówi się życie a team speak ma juz zainst ... |
 |
| Temat: Prośba o przyjącie |
achi
Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14949
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Pon Sty 29, 2007 14:53 Temat: Prośba o przyjącie |
| Zwą mnie achi ale tak to mam nick pancer48 chciałbym przyłączyc się do waszego klanu. Lubie każdy rodzaj RTSu, interesuję się historią a szczegolnie okresu średniowiecznego ,zarazem nalerze do bractwa ... |
 |