Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Znaleziono 42 wyników
Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna
Znaleziono 42 wyników
Autor Wiadomość
Temat: Total War Awards
jaggy

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1294
PostForum: Hall   Wysłany: Czw Paź 04, 2007 18:47   Temat: Total War Awards
Witajcie ziomkowie !

Total War Awards to coś jak eurovisia, głosuje się tam za najlepszymi (w wielu kategoriach). Ponieważ nie wiele jest głosów na polaków, dlatego zgaduje że nie wielu z Was głoso ...
Temat: CWB - na MTW 2.
jaggy

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1253
PostForum: If you wish to to throw down the gauntlet   Wysłany: Sob Cze 30, 2007 20:57   Temat: CWB - na MTW 2.
Witajcie moi ziomkowie! Blitz prosił mnie abym przekazał Wam iż startuje nowa edycja CWB i nie chce by zabrakło tam polskich klanów (bo w koncu to my w głównej mierze budujemy scene tw). Z tego co ja ...
Temat: Pozegnanie...
jaggy

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 2800
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Czw Cze 28, 2007 09:12   Temat: Pozegnanie...
Hmm, przykro mi ze obwiniasz mnie za coś takiego
Temat: Pozegnanie...
jaggy

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 2800
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Wto Cze 26, 2007 22:36   Temat: Pozegnanie...
Cześć Chlopaki,

jest mi bardzo przykro piszac to i nie potrafie tak dobrze wszystkiego ubrac w slowa by oddać to co musze Wam powiedzieć. Będąc z Wami 3 mieśące doszedłem do wniosku, ze nie ma tu d ...
Temat: Prośba o przyjęcie
jaggy

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 6189
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Sro Cze 20, 2007 21:22   Temat: Prośba o przyjęcie
Chociaż nie ma ogonka! Ma za to piegi od słonka ;D

Kapsul mam nadzieje ze cwiczysz ostro piosenke bo na gs Cie nie widziałem Razz (a jak chcesz sie dostać, to musisz musisz i jeszcze raz musisz znać ...
Temat: Prośba o przyjęcie
jaggy

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 6189
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Wto Cze 19, 2007 07:44   Temat: Prośba o przyjęcie
http://www.wrzuta.pl/audio/kuM9wfMBSY/domisie_-_tylko_biedronka

Kapsul, musisz sie tego nauczyć na pamięć. Po odspiewaniu tej o to piosenki na TS, możesz być pewny ze do klanu sie napewno dostanies ...
Temat: Prośba o przyjęcie
jaggy

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 6189
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Pon Cze 18, 2007 20:37   Temat: Prośba o przyjęcie
To ja mam do CIebie takie pytanie ?


Czy lubisz Biedronki Razz?
Temat: Prośba o przyjęcie
jaggy

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9807
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Nie Cze 17, 2007 17:51   Temat: Prośba o przyjęcie
dobra rzecz nieśu Smile! Powinienes pisać fraszki ;d
Temat: Prośba o przyjęcie - Mohican
jaggy

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 6629
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Sob Cze 16, 2007 10:43   Temat: Prośba o przyjęcie - Mohican
TS ma, tylko mica musi kupić Wink!
Temat: Prośba o przyjęcie
jaggy

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9807
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Sob Cze 16, 2007 10:42   Temat: Prośba o przyjęcie
Narara ;d
Temat: Ludzie są jednak pojebani - polewa z nich ;D
jaggy

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1830
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Sob Cze 16, 2007 09:01   Temat: Ludzie są jednak pojebani - polewa z nich ;D
aha... no cosh, mnie to smieszy.
Temat: Ludzie są jednak pojebani - polewa z nich ;D
jaggy

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1830
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Pią Cze 15, 2007 23:34   Temat: Ludzie są jednak pojebani - polewa z nich ;D
http://effendi.wrzuta.pl/audio/wsAka5UZfP/pan_ulegly
Temat: Prośba o przyjęcie
jaggy

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9807
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Pią Cze 15, 2007 23:00   Temat: Prośba o przyjęcie
troche dał kolega ciała, a jesli od nas bedziesz chciał odejsć bo u nas jest nudno ? loll... poprostu no comments.
Temat: Prośba o przyjęcie - Mohican
jaggy

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 6629
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Sob Cze 09, 2007 13:42   Temat: Prośba o przyjęcie - Mohican
Powodzenia Mohicaninie!

PS. Z tej strony Diego Wink! Jaggy to mój nick na forum sarmackim ;p
Temat: Prośba o przyjęcie
jaggy

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 3438
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Pią Maj 18, 2007 15:44   Temat: Prośba o przyjęcie
Dlaczego SK hmmm może to miłe przywitanie i jakiś taki nie pretensjolany klimat ?

Tak w ogole to stary mam nadzieje ze nie bedziesz na nas zly, ale paru z nas (np. ja) teraz grać nie może, dopiero ...
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Skocz do: 

Sarmaci Królewscy  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online