| Autor |
Wiadomość |
| Temat: Total War Awards |
jaggy
Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1294
|
Forum: Hall Wysłany: Czw Paź 04, 2007 18:47 Temat: Total War Awards |
Witajcie ziomkowie !
Total War Awards to coś jak eurovisia, głosuje się tam za najlepszymi (w wielu kategoriach). Ponieważ nie wiele jest głosów na polaków, dlatego zgaduje że nie wielu z Was głoso ... |
 |
| Temat: CWB - na MTW 2. |
jaggy
Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1253
|
Forum: If you wish to to throw down the gauntlet Wysłany: Sob Cze 30, 2007 20:57 Temat: CWB - na MTW 2. |
| Witajcie moi ziomkowie! Blitz prosił mnie abym przekazał Wam iż startuje nowa edycja CWB i nie chce by zabrakło tam polskich klanów (bo w koncu to my w głównej mierze budujemy scene tw). Z tego co ja ... |
 |
| Temat: Pozegnanie... |
jaggy
Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 2800
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Czw Cze 28, 2007 09:12 Temat: Pozegnanie... |
| Hmm, przykro mi ze obwiniasz mnie za coś takiego |
 |
| Temat: Pozegnanie... |
jaggy
Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 2800
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Wto Cze 26, 2007 22:36 Temat: Pozegnanie... |
Cześć Chlopaki,
jest mi bardzo przykro piszac to i nie potrafie tak dobrze wszystkiego ubrac w slowa by oddać to co musze Wam powiedzieć. Będąc z Wami 3 mieśące doszedłem do wniosku, ze nie ma tu d ... |
 |
| Temat: Prośba o przyjęcie |
jaggy
Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 6189
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Sro Cze 20, 2007 21:22 Temat: Prośba o przyjęcie |
Chociaż nie ma ogonka! Ma za to piegi od słonka ;D
Kapsul mam nadzieje ze cwiczysz ostro piosenke bo na gs Cie nie widziałem (a jak chcesz sie dostać, to musisz musisz i jeszcze raz musisz znać ... |
 |
| Temat: Prośba o przyjęcie |
jaggy
Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 6189
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Wto Cze 19, 2007 07:44 Temat: Prośba o przyjęcie |
http://www.wrzuta.pl/audio/kuM9wfMBSY/domisie_-_tylko_biedronka
Kapsul, musisz sie tego nauczyć na pamięć. Po odspiewaniu tej o to piosenki na TS, możesz być pewny ze do klanu sie napewno dostanies ... |
 |
| Temat: Prośba o przyjęcie |
jaggy
Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 6189
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Pon Cze 18, 2007 20:37 Temat: Prośba o przyjęcie |
To ja mam do CIebie takie pytanie ?
Czy lubisz Biedronki ? |
 |
| Temat: Prośba o przyjęcie |
jaggy
Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9807
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Nie Cze 17, 2007 17:51 Temat: Prośba o przyjęcie |
dobra rzecz nieśu ! Powinienes pisać fraszki ;d |
 |
| Temat: Prośba o przyjęcie - Mohican |
jaggy
Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 6629
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Sob Cze 16, 2007 10:43 Temat: Prośba o przyjęcie - Mohican |
TS ma, tylko mica musi kupić ! |
 |
| Temat: Prośba o przyjęcie |
jaggy
Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9807
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Sob Cze 16, 2007 10:42 Temat: Prośba o przyjęcie |
| Narara ;d |
 |
| Temat: Ludzie są jednak pojebani - polewa z nich ;D |
jaggy
Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1830
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Sob Cze 16, 2007 09:01 Temat: Ludzie są jednak pojebani - polewa z nich ;D |
| aha... no cosh, mnie to smieszy. |
 |
| Temat: Ludzie są jednak pojebani - polewa z nich ;D |
jaggy
Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1830
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Pią Cze 15, 2007 23:34 Temat: Ludzie są jednak pojebani - polewa z nich ;D |
| http://effendi.wrzuta.pl/audio/wsAka5UZfP/pan_ulegly |
 |
| Temat: Prośba o przyjęcie |
jaggy
Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9807
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Pią Cze 15, 2007 23:00 Temat: Prośba o przyjęcie |
| troche dał kolega ciała, a jesli od nas bedziesz chciał odejsć bo u nas jest nudno ? loll... poprostu no comments. |
 |
| Temat: Prośba o przyjęcie - Mohican |
jaggy
Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 6629
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Sob Cze 09, 2007 13:42 Temat: Prośba o przyjęcie - Mohican |
Powodzenia Mohicaninie!
PS. Z tej strony Diego ! Jaggy to mój nick na forum sarmackim ;p |
 |
| Temat: Prośba o przyjęcie |
jaggy
Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 3438
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Pią Maj 18, 2007 15:44 Temat: Prośba o przyjęcie |
Dlaczego SK hmmm może to miłe przywitanie i jakiś taki nie pretensjolany klimat ?
Tak w ogole to stary mam nadzieje ze nie bedziesz na nas zly, ale paru z nas (np. ja) teraz grać nie może, dopiero ... |
 |