Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Znaleziono 13 wyników
Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna
Znaleziono 13 wyników
Autor Wiadomość
Temat: Prośba o przyjącie
marcinus

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14949
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Wto Mar 13, 2007 17:23   Temat: re
I dobrze że wróciłeś Very Happy
Temat: Prośba o przyjącie
marcinus

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14949
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Sro Mar 07, 2007 20:58   Temat: re
wyluzuj sie,jak chcesz to na gg się ze mną umów na czwartek lub piątek,ja teraz nie pracuje mogę pograc.
Temat: Dziń Dybry.
marcinus

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 2399
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Nie Mar 04, 2007 22:47   Temat: Szczerość to podstawa
Ale pech Evil or Very Mad Masz babo placek,heh.Życie,trza się będzie zęby zacisnąć i przetrzymać.
Temat: Prośba o przyjącie
marcinus

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14949
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Nie Mar 04, 2007 22:45   Temat: re
heh
Temat: Modlitwa zolnierska
marcinus

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1493
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Nie Mar 04, 2007 14:40   Temat: re
sentymentalna poezja żołnierska Wink
Temat: Dziń Dybry.
marcinus

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 2399
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Nie Mar 04, 2007 03:36   Temat: re
heh.Witaj Twisted Evil Zapraszam na Gs
Temat: Skypecaste
marcinus

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1406
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Pon Lut 26, 2007 13:04   Temat: re
mnie nie działa mikrofon,ale pomysł dobry.W zasadzie nawet niewiem dlaczego nie działa,bo ustawień nie zmieniałem,a jak włożyłem z powrotem wtyczkę to już zamilkł.
Temat: Singum Polonicum
marcinus

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1416
PostForum: Luźne tematy   Wysłany: Pon Lut 26, 2007 13:02   Temat: re
zajefajna stronka,polecam
Temat: Prośba o przyjącie
marcinus

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14949
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Pon Sty 29, 2007 20:02   Temat: re
I ze mną jegomościu przyjdzie ci dzielnie w szranki stanąć.Namierzę cię na gs.Jestem cienki na 2-2 i 3-3 i w jeden na jeden troszku lepiej,jednakowoż bezrozumna szarża w 1-1 mi nie grozi jeno w 2-2 i ...
Temat: w sprawie zaciagu
marcinus

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 7028
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Sob Sty 13, 2007 20:01   Temat: odp
TO i ja zgłaszam swoja chęć przetestowania twoich umiejętności,daj znac na gg kiedy mozesz,w sobotę i niedziele mogę zagrać tak od 20 do 22.
Temat: Proszę o przyjęcie do klanu SK
marcinus

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 3248
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Wto Sty 09, 2007 10:41   Temat: Proszę o przyjęcie do klanu SK
zacytuję budkę suflera:plażą szły zakonnice..."E MIGROWAŁEM w ramion twych wachlarze,gdzie mnie wyganiał anioł,nocą znów wracałem.....meta była od dwa kroki stąd"Witam waszmościa...Ja,wojow ...
Temat: Prośba o przyjęcie
marcinus

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3008
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Sob Gru 30, 2006 23:20   Temat: Prośba o przyjęcie
Prosze o przyjęcie do grona Sarmatów.Jestem z Włocławka,pozdrawiam rodzine...nie to.Sorki.Gram w Totalwary od poczatku powstania serii,grałem w klanie VW na RTW ,potem odszedłem zniesmaczony,ponieważ ...
Temat: Prośba o przyjęcie
marcinus

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 3824
PostForum: Rekrutacja i odprawy.   Wysłany: Sob Gru 30, 2006 22:56   Temat: post
Witam i proszę o dokonanie formalności i dopisanie mnie do klanu,testy przeszedłem z sateriusem,jego pytajcie.Mam 30 lat,gram czesto na gs,znam całą serię total war.
Strona 1 z 1
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Skocz do: 

Sarmaci Królewscy  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online