| Autor |
Wiadomość |
| Temat: Prośba o przyjącie |
marcinus
Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14949
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Wto Mar 13, 2007 17:23 Temat: re |
I dobrze że wróciłeś  |
 |
| Temat: Prośba o przyjącie |
marcinus
Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14949
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Sro Mar 07, 2007 20:58 Temat: re |
| wyluzuj sie,jak chcesz to na gg się ze mną umów na czwartek lub piątek,ja teraz nie pracuje mogę pograc. |
 |
| Temat: Dziń Dybry. |
marcinus
Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 2399
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Nie Mar 04, 2007 22:47 Temat: Szczerość to podstawa |
Ale pech Masz babo placek,heh.Życie,trza się będzie zęby zacisnąć i przetrzymać. |
 |
| Temat: Prośba o przyjącie |
marcinus
Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14949
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Nie Mar 04, 2007 22:45 Temat: re |
| heh |
 |
| Temat: Modlitwa zolnierska |
marcinus
Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1493
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Nie Mar 04, 2007 14:40 Temat: re |
sentymentalna poezja żołnierska  |
 |
| Temat: Dziń Dybry. |
marcinus
Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 2399
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Nie Mar 04, 2007 03:36 Temat: re |
heh.Witaj Zapraszam na Gs |
 |
| Temat: Skypecaste |
marcinus
Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1406
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Pon Lut 26, 2007 13:04 Temat: re |
| mnie nie działa mikrofon,ale pomysł dobry.W zasadzie nawet niewiem dlaczego nie działa,bo ustawień nie zmieniałem,a jak włożyłem z powrotem wtyczkę to już zamilkł. |
 |
| Temat: Singum Polonicum |
marcinus
Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1416
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Pon Lut 26, 2007 13:02 Temat: re |
| zajefajna stronka,polecam |
 |
| Temat: Prośba o przyjącie |
marcinus
Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14949
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Pon Sty 29, 2007 20:02 Temat: re |
| I ze mną jegomościu przyjdzie ci dzielnie w szranki stanąć.Namierzę cię na gs.Jestem cienki na 2-2 i 3-3 i w jeden na jeden troszku lepiej,jednakowoż bezrozumna szarża w 1-1 mi nie grozi jeno w 2-2 i ... |
 |
| Temat: w sprawie zaciagu |
marcinus
Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 7028
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Sob Sty 13, 2007 20:01 Temat: odp |
| TO i ja zgłaszam swoja chęć przetestowania twoich umiejętności,daj znac na gg kiedy mozesz,w sobotę i niedziele mogę zagrać tak od 20 do 22. |
 |
| Temat: Proszę o przyjęcie do klanu SK |
marcinus
Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 3248
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Wto Sty 09, 2007 10:41 Temat: Proszę o przyjęcie do klanu SK |
| zacytuję budkę suflera:plażą szły zakonnice..."E MIGROWAŁEM w ramion twych wachlarze,gdzie mnie wyganiał anioł,nocą znów wracałem.....meta była od dwa kroki stąd"Witam waszmościa...Ja,wojow ... |
 |
| Temat: Prośba o przyjęcie |
marcinus
Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3008
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Sob Gru 30, 2006 23:20 Temat: Prośba o przyjęcie |
| Prosze o przyjęcie do grona Sarmatów.Jestem z Włocławka,pozdrawiam rodzine...nie to.Sorki.Gram w Totalwary od poczatku powstania serii,grałem w klanie VW na RTW ,potem odszedłem zniesmaczony,ponieważ ... |
 |
| Temat: Prośba o przyjęcie |
marcinus
Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 3824
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Sob Gru 30, 2006 22:56 Temat: post |
| Witam i proszę o dokonanie formalności i dopisanie mnie do klanu,testy przeszedłem z sateriusem,jego pytajcie.Mam 30 lat,gram czesto na gs,znam całą serię total war. |
 |