| Autor |
Wiadomość |
| Temat: Kandydatura |
piatek99
Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4113
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Nie Sty 27, 2008 00:55 Temat: Kandydatura |
| Po rozmowie z Nieśmiertelnikiem, muszę niestety zrezygnować ze wstąpienia do sarmatów. Naprawdę zależało mi i co weekend byłem tak od 20 do 22 a nawet 23 tylko los tak chciał że się nie spotkaliśmy. Ż ... |
 |
| Temat: Kandydatura |
piatek99
Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4113
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Nie Sty 20, 2008 15:58 Temat: Kandydatura |
| Byłem wczoraj o 20 i skończyłem przed 21 bo zaczołem oglądać film który był na TVP1 o hrabie "MONTE CHRISTO" i pytałem też wczoraj się 4 osób na gg czy mają czas aby wejść na GS, niestety ża ... |
 |
| Temat: Kandydatura |
piatek99
Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4113
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Nie Sty 20, 2008 10:32 Temat: Kandydatura |
| O której was można dzisiaj spotkać na GS, wczoraj próbowałem kogoś złapać ale się nie udało. |
 |
| Temat: Kandydatura |
piatek99
Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4113
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Pią Sty 04, 2008 22:43 Temat: Kandydatura |
(04.01.2008)
Nie mogę narazie grać ponieważ mój mądry braciszek czyścił komputer w środku, i coś zrobił z wentylatorem i przez to komputer mi się resetuje bo procek się przegrzewa! Feldmarshal był św ... |
 |
| Temat: Kandydatura |
piatek99
Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4113
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Pią Sty 04, 2008 17:17 Temat: Kandydatura |
| To nie prawda że was olewam (Nie jestem az tak Bezczelny) ale ten tydzień miałem cięzki poniewaz ze zbliża się koniec półrocza w szkole i bez przerwy teraz wyciągam oceny(chodzę do szkoły Salezjańskie ... |
 |
| Temat: 1612 |
piatek99
Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 5304
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Pią Gru 28, 2007 22:44 Temat: 1612 |
| A ja jestem ciekaw skąd ci szwedzi się wzieli rozumiem mogli być najemnikami ale nie az tyle co było w filmie i wyglądało to na to ze z polakami równiez szwedzi przyszli |
 |
| Temat: 1612 |
piatek99
Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 5304
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Pią Gru 28, 2007 15:18 Temat: 1612 |
no to sobie ściągnij napisy PL tutaj są
http://rapidshare.com/files/76020487/1612....txt |
 |
| Temat: 1612 |
piatek99
Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 5304
|
Forum: Luźne tematy Wysłany: Pią Gru 28, 2007 10:34 Temat: 1612 |
| Oglądałem ten film i muszę powiedzieć ze mnie rozczarował, nudna fabuła juz w OiM była lepsza, ale uzbrojenie i efekty są godne uznania tylko mnie denerwowało w tym filmie jeszcze to ze polacy od rusk ... |
 |
| Temat: Kandydatura |
piatek99
Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4113
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Czw Gru 27, 2007 19:41 Temat: Kandydatura |
| OK!!!!!!!! |
 |
| Temat: Kandydatura |
piatek99
Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4113
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Czw Gru 27, 2007 19:23 Temat: Kandydatura |
| Witam ponownie juz mnie niektórzy znają a to dlatego ze juz kandydowałem ale nie zostałem przyjęty poniewaz się nie odzywałem i chce to teraz wytłumaczyć, otóż coś mi się z netem stało przeztał wogóle ... |
 |
| Temat: Kandydatura |
piatek99
Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4156
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Pon Paź 01, 2007 07:00 Temat: Kandydatura |
| Wczoraj rozegrałem 3 bitwy 2 z Kapsulem i 1 z Sołtysem i wszystkie przegrałem, pewnie dlatego ze zbyt bardzo byłem zdenerwowany i za bardzo nerwowo grałem, ale no coż było przyjemnie. mam nadzieje ze ... |
 |
| Temat: Kandydatura |
piatek99
Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4156
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Sob Wrz 29, 2007 07:28 Temat: Kandydatura |
Ja będe dziś grał w godz 9:45-11 i 20-23 jeśli ktos będzie chciał ze mną zagrac to niech włazi na serwer "Karollos vs ?"
Pozdrawiam  |
 |
| Temat: Kandydatura |
piatek99
Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4156
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 19:39 Temat: Kandydatura |
| heh no to musiał chyba duzo łomotów dostawać no cóz w jakich godzinach moge was zastać na gs |
 |
| Temat: Kandydatura |
piatek99
Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4156
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 15:26 Temat: Kandydatura |
Z tym zdjęciem to miał być oczywiście żart, ty tez nie za młodo wyglądasz na swoim(żatr) a dlatego SK bo słyszałem o tym klanie sporo dobrych słów od innych ludzi z którymi grałem, między innym ... |
 |
| Temat: Kandydatura |
piatek99
Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4156
|
Forum: Rekrutacja i odprawy. Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 13:50 Temat: Kandydatura |
| Gram w Medievala od końca grudnia (posiadam oczywiście orginałkę) i chciałbym bardzo dołączyć do waszego klanu, mój rocznik to 91 czyli że mam 16 lat tyle ile jest wymagane, mój num gg to 9841097. A m ... |
 |