Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Prośba o przyjęcie

 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna » Rekrutacja i odprawy. Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Prośba o przyjęcie
Autor Wiadomość
Armand



Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 3

Post Prośba o przyjęcie Odpowiedz z cytatem
Serdecznie Witam !!
Tak więc witam zgromadzony tu stan rycerski i składam prośbe o przyjecie do tego szanownego grona.
Ale konkretnie...
Z regulaminem się zapoznałem
Niestety posiiadam jedynie M2TW
16 wiosen mi upłyneło
TS i GG posiadam Very Happy
Na GS gram od jakiegoś czasu regularnie( w weekendy bo w tygodniu to się czeba uczyć)
Czw Maj 17, 2007 16:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Maj 17, 2007 16:12
DoktorPL
Gość





Post Odpowiedz z cytatem
Witamy.
Zadam te pytanie co zawsze Wojtek zadaje Very Happy więc dlaczego SK? Zainteresowania? Uściślij jak długo grasz?

Ustawiaj się na pojedynki, pytaj klanowiczów czy chcą grać i łap ich na GS. Wykażesz troche inicjatywy i będziesz w klanie. Nie przejmuj się przegranymi sam się nadaje do... Podaj swoje gege będzie łatwiej


Ale ostatnio wysyp nowych. To chyba wakacje idą. Very Happy Cool
Czw Maj 17, 2007 19:23
Sołtys
Szlachcic


Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 388

Post Odpowiedz z cytatem
Witam i życze powodzenia. Chętnie z Tobą zagram, pisz do mnie na gg albo jak zobaczysz mnie na gs.
Pozdrawiam!
Czw Maj 17, 2007 19:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Armand



Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 3

Post Odpowiedz z cytatem
GG dodane zazwyczaj jestem na niewidocznym
Mój starz jeśli chodzi o meda jest mały bo gram dopiero od Roma
Natomiast zainteresowania to różnie dobra muzyka , batalistyka ,komputery.
Czw Maj 17, 2007 20:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andreuse
Szlachcic


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 817
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Witam
Musisz minimum zagrac z 3ma czlonkami z klanu( szlachty lub jak zlapiesz kniezia to tez:-) ) incjatywa lezy po twojej stronie
Pozdrawiam i zycze powodzenia i wytrwalosci

_________________


Co nas nie zabije to nas wzmocni
Czw Maj 17, 2007 21:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Niesmiertelnik
Kniaź


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 1717

Post Odpowiedz z cytatem
Witaj,

wszystko już prawie przez kompanów moich powiedziane.
Powtórzę wieć tylko za innymi....
Dlaczego SK??
Czw Maj 17, 2007 23:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaggy



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 226

Post Odpowiedz z cytatem
powodzenia, jakbyco to ja tez na rtw zaczelem grac od patcha 1.2... ;] nawet podobny miesiac byl ;p

_________________
say What's this feeling?
My love will rip a hole in the ceiling
I give myself to you now from the essence of my being
and i Sing to my god songs of love and healing
i Want Mashiach now so it's time we start revealing !
Pią Maj 18, 2007 05:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
n_t
Szlachcic


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 602
Skąd: Gorzów Wlkp.

Post Odpowiedz z cytatem
witaj Armand,

więc Diego jeśliby mierzyć doświadczenie kategoriami SC, to mam większe od Ciebie Cool Smile

_________________
Pią Maj 18, 2007 09:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Armand



Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 3

Post Odpowiedz z cytatem
Dlaczego SK hmmm może to miłe przywitanie i jakiś taki nie pretensjolany klimat ?
Pią Maj 18, 2007 10:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaggy



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 226

Post Odpowiedz z cytatem
hmm no nie wiem bo ja jeszcze w medka 1 gralem. ;] pozatym duuuzo wiecej, w turniejach w roznych barwach itp. no i na 1.1 gralem ale dwa tygodnie wiec tego nie licze ;]-> jesli uzywać myslenia SC.

_________________
say What's this feeling?
My love will rip a hole in the ceiling
I give myself to you now from the essence of my being
and i Sing to my god songs of love and healing
i Want Mashiach now so it's time we start revealing !
Pią Maj 18, 2007 15:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaggy



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 226

Post Odpowiedz z cytatem
Armand napisał:
Dlaczego SK hmmm może to miłe przywitanie i jakiś taki nie pretensjolany klimat ?


Tak w ogole to stary mam nadzieje ze nie bedziesz na nas zly, ale paru z nas (np. ja) teraz grać nie może, dopiero za tydzien - dwa. Ale nie bój żaby jak sie spotkasz na gs z Diegiem to ładnie popykamy ;p

_________________
say What's this feeling?
My love will rip a hole in the ceiling
I give myself to you now from the essence of my being
and i Sing to my god songs of love and healing
i Want Mashiach now so it's time we start revealing !
Pią Maj 18, 2007 15:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niesmiertelnik
Kniaź


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 1717

Post Odpowiedz z cytatem
Armand, zamykam temat Twojej rekrutacji ze wzgledu na Twoja zerową aktywność w temacie.
Życzymy Ci powodzenia na polach bitew. Nieś polskie barwy z honorem.


Znowu Nieś Very Happy
Wto Cze 05, 2007 21:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Cze 05, 2007 21:26
Wyświetl posty z ostatnich:    

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna » Rekrutacja i odprawy. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Sarmaci Królewscy  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online