| Autor |
Wiadomość |
Armand
Dołączył: 17 Maj 2007 Posty: 3
|
|
Prośba o przyjęcie |
|
Serdecznie Witam !!
Tak więc witam zgromadzony tu stan rycerski i składam prośbe o przyjecie do tego szanownego grona.
Ale konkretnie...
Z regulaminem się zapoznałem
Niestety posiiadam jedynie M2TW
16 wiosen mi upłyneło
TS i GG posiadam
Na GS gram od jakiegoś czasu regularnie( w weekendy bo w tygodniu to się czeba uczyć)
|
|
| Czw Maj 17, 2007 16:12 |
|
 |
Reklama
|
|
| Czw Maj 17, 2007 16:12 |
|
 |
DoktorPL
Gość
|
|
|
Witamy.
Zadam te pytanie co zawsze Wojtek zadaje więc dlaczego SK? Zainteresowania? Uściślij jak długo grasz?
Ustawiaj się na pojedynki, pytaj klanowiczów czy chcą grać i łap ich na GS. Wykażesz troche inicjatywy i będziesz w klanie. Nie przejmuj się przegranymi sam się nadaje do... Podaj swoje gege będzie łatwiej
Ale ostatnio wysyp nowych. To chyba wakacje idą. 
|
|
| Czw Maj 17, 2007 19:23 |
|
 |
Sołtys
Szlachcic

Dołączył: 22 Wrz 2006 Posty: 388
|
|
|
|
Witam i życze powodzenia. Chętnie z Tobą zagram, pisz do mnie na gg albo jak zobaczysz mnie na gs.
Pozdrawiam!
|
|
| Czw Maj 17, 2007 19:38 |
|
 |
Armand
Dołączył: 17 Maj 2007 Posty: 3
|
|
|
|
GG dodane zazwyczaj jestem na niewidocznym
Mój starz jeśli chodzi o meda jest mały bo gram dopiero od Roma
Natomiast zainteresowania to różnie dobra muzyka , batalistyka ,komputery.
|
|
| Czw Maj 17, 2007 20:47 |
|
 |
Andreuse
Szlachcic

Dołączył: 21 Wrz 2006 Posty: 817 Skąd: Warszawa |
|
|
|
Witam
Musisz minimum zagrac z 3ma czlonkami z klanu( szlachty lub jak zlapiesz kniezia to tez:-) ) incjatywa lezy po twojej stronie
Pozdrawiam i zycze powodzenia i wytrwalosci
_________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni |
|
| Czw Maj 17, 2007 21:08 |
|
 |
Niesmiertelnik
Kniaź

Dołączył: 21 Wrz 2006 Posty: 1717
|
|
|
|
Witaj,
wszystko już prawie przez kompanów moich powiedziane.
Powtórzę wieć tylko za innymi....
Dlaczego SK??
|
|
| Czw Maj 17, 2007 23:03 |
|
 |
jaggy

Dołączył: 22 Wrz 2006 Posty: 226
|
|
|
|
powodzenia, jakbyco to ja tez na rtw zaczelem grac od patcha 1.2... ;] nawet podobny miesiac byl ;p
_________________ say What's this feeling?
My love will rip a hole in the ceiling
I give myself to you now from the essence of my being
and i Sing to my god songs of love and healing
i Want Mashiach now so it's time we start revealing ! |
|
| Pią Maj 18, 2007 05:03 |
|
 |
n_t
Szlachcic
Dołączył: 28 Gru 2006 Posty: 602 Skąd: Gorzów Wlkp. |
|
|
|
witaj Armand,
więc Diego jeśliby mierzyć doświadczenie kategoriami SC, to mam większe od Ciebie 
_________________
 |
|
| Pią Maj 18, 2007 09:06 |
|
 |
Armand
Dołączył: 17 Maj 2007 Posty: 3
|
|
|
|
Dlaczego SK hmmm może to miłe przywitanie i jakiś taki nie pretensjolany klimat ?
|
|
| Pią Maj 18, 2007 10:53 |
|
 |
jaggy

Dołączył: 22 Wrz 2006 Posty: 226
|
|
|
|
hmm no nie wiem bo ja jeszcze w medka 1 gralem. ;] pozatym duuuzo wiecej, w turniejach w roznych barwach itp. no i na 1.1 gralem ale dwa tygodnie wiec tego nie licze ;]-> jesli uzywać myslenia SC.
_________________ say What's this feeling?
My love will rip a hole in the ceiling
I give myself to you now from the essence of my being
and i Sing to my god songs of love and healing
i Want Mashiach now so it's time we start revealing ! |
|
| Pią Maj 18, 2007 15:43 |
|
 |
jaggy

Dołączył: 22 Wrz 2006 Posty: 226
|
|
|
|
 |
 |
Dlaczego SK hmmm może to miłe przywitanie i jakiś taki nie pretensjolany klimat ? |
Tak w ogole to stary mam nadzieje ze nie bedziesz na nas zly, ale paru z nas (np. ja) teraz grać nie może, dopiero za tydzien - dwa. Ale nie bój żaby jak sie spotkasz na gs z Diegiem to ładnie popykamy ;p
_________________ say What's this feeling?
My love will rip a hole in the ceiling
I give myself to you now from the essence of my being
and i Sing to my god songs of love and healing
i Want Mashiach now so it's time we start revealing ! |
|
| Pią Maj 18, 2007 15:44 |
|
 |
Niesmiertelnik
Kniaź

Dołączył: 21 Wrz 2006 Posty: 1717
|
|
|
|
Armand, zamykam temat Twojej rekrutacji ze wzgledu na Twoja zerową aktywność w temacie.
Życzymy Ci powodzenia na polach bitew. Nieś polskie barwy z honorem.
Znowu Nieś 
|
|
| Wto Cze 05, 2007 21:26 |
|
 |
Reklama
|
|
| Wto Cze 05, 2007 21:26 |
|
 |
|