Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Spotkanie??

 
Odpowiedz do tematu    Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna » Luźne tematy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Spotkanie??
Autor Wiadomość
maryniasz
Szlachcic


Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 464
Skąd: Rychtal

Post Spotkanie?? Odpowiedz z cytatem
MOze orientuje sie ktos z Was kiedy sa jakies targi gier komputerowych w naszym milusim kraju?? moze bysmy sie tam wybrali, jesli takowe oczywiscie beda. Co Wy na to?

_________________
Sro Sie 27, 2008 03:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Sie 27, 2008 03:49
SEPTERN
Szlachcic


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 341
Skąd: Zabrze

Post Odpowiedz z cytatem
spoko jak bede mial czas i srodki to chetnie wezme dupe w troki i przyjade ;]

_________________
Pią Sie 29, 2008 13:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Sie 29, 2008 13:28
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna » Luźne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Sarmaci Królewscy  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online