MOze orientuje sie ktos z Was kiedy sa jakies targi gier komputerowych w naszym milusim kraju?? moze bysmy sie tam wybrali, jesli takowe oczywiscie beda. Co Wy na to?
_________________
Sro Sie 27, 2008 03:49
Reklama
Sro Sie 27, 2008 03:49
SEPTERN Szlachcic
Dołączył: 18 Gru 2006 Posty: 341 Skąd: Zabrze
spoko jak bede mial czas i srodki to chetnie wezme dupe w troki i przyjade ;]
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach