Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Dziń Dybry.

 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna » Rekrutacja i odprawy. Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Dziń Dybry.
Autor Wiadomość
jaggy



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 226

Post Dziń Dybry. Odpowiedz z cytatem
Heyah Banana, jestem Diego... wszyscy mnie tu znają, może o coś zapytają Very Happy?

hehe, a tak poważniej bo pewnie Panowie chcieliby zachować formalność i w ogole itd.... choć dla mnie, latającej kanadyjskiej rybie cięzko to zrobić kiedy wiem że moje słowa przeczyta Nieśmiertelnik, który rozumie moje poczucie humoru Razz...

Dla tych którzy mnie nie znają mam 18-naście lat, uwielbiam historie i pleć przeciwną. W przyszłości chce zostać prawnikiem, albo notariuszem, chyba ze pojde na anglistyke... to pomyslimy czym pozniej sie bede zajmować... Razz...

A teraz elóweczka! Jeśli chcecie coś wiedzieć to o to zapytajcie. Ja grzecznie odpowiem. Wink![/url]
Sob Mar 03, 2007 21:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sob Mar 03, 2007 21:35
Niesmiertelnik
Kniaź


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 1717

Post Odpowiedz z cytatem
Witaj Diego. Cieszy Nas żeś ostatecznie namowom się nie oparł i po długich wojażach przez zamorskie klany ostatecznie w progi nasze zawitałeś.
Głęboką wiarę pokładamy że przez czas długi z nami ostaniesz a i wzmocnieniem dla klanu znacznym będziesz.
Jako że miecze nie raz i nie dwa przyszło nam krzyżować i w terminach ciężkich do boju z nieprzyjacielem stawać, przeto w poczet Jeźdźców z dniem dzisiejszym Cię przyjmujem wiedząc że testy nijak potrzebne nam nie będą.
Dalsza droga od braci szlachty zależeć bedzie a kniazie jeno ją pieczęcią swoją poprzeć mogą.
Ode dnia dzisiejszego na GS przebywając noś imię nasze i rozsławiaj je z pasją i honorem.

Bywaj
Sob Mar 03, 2007 22:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcinus



Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 86

Post re Odpowiedz z cytatem
heh.Witaj Twisted Evil Zapraszam na Gs

_________________
...włóczyłem się po stepach
gdzie wrzask Hunów brzmi jeszcze
w wichrze...
Nie Mar 04, 2007 03:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaggy



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 226

Post Odpowiedz z cytatem
Dziękuję za szybką odpowiedź i danie mi szansy Smile!

Postaram się Was nie zawieść.
Nie Mar 04, 2007 09:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SEPTERN
Szlachcic


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 341
Skąd: Zabrze

Post Odpowiedz z cytatem
no siemanko Diego przeczowam ze w klanie zrobie sie smiesznie i wesolo ;] RazzRazzRazz

_________________
Nie Mar 04, 2007 21:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcinus



Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 86

Post Szczerość to podstawa Odpowiedz z cytatem
Ale pech Evil or Very Mad Masz babo placek,heh.Życie,trza się będzie zęby zacisnąć i przetrzymać.

_________________
...włóczyłem się po stepach
gdzie wrzask Hunów brzmi jeszcze
w wichrze...
Nie Mar 04, 2007 22:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Mar 04, 2007 22:47
Wyświetl posty z ostatnich:    

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna » Rekrutacja i odprawy. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Sarmaci Królewscy  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online