Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
I tacy tez sa na tym swiecie "jeszcze"

 
Odpowiedz do tematu    Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna » Luźne tematy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

I tacy tez sa na tym swiecie "jeszcze"
Autor Wiadomość
Andreuse
Szlachcic


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 817
Skąd: Warszawa

Post I tacy tez sa na tym swiecie "jeszcze" Odpowiedz z cytatem
http://www.youtube.com/watch?v=xgMCbgrHWTA Shocked Rolling Eyes Question

_________________


Co nas nie zabije to nas wzmocni
Czw Lut 28, 2008 15:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Reklama







Czw Lut 28, 2008 15:18
SEPTERN
Szlachcic


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 341
Skąd: Zabrze

Post Odpowiedz z cytatem
prze koles ;] hehehe jak jak bylem maly to tylko palilem ogniska na torach dopuki mnie paly nie zlapaly Razz

_________________
Pią Lut 29, 2008 13:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SEPTERN
Szlachcic


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 341
Skąd: Zabrze

Post Odpowiedz z cytatem
http://www.youtube.com/watch?v=eSJ-HzNWJGM skumajcie to troche piszczy ale jak jedzie

_________________
Pią Lut 29, 2008 13:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krav3n



Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 190
Skąd: Słupsk

Post Odpowiedz z cytatem
1. Tego kolesia to trzeba leczyć ..... (ja bym sie chyba zesral... )
2. przy 3 minucie piszczenia nie dalem rady , ale z tego co widzilem zasuwałem nieźle Very Happy

_________________
Jest tylko jedna zasada taktyki, która nie podlega zmianom: użyć tego, co pod ręką, by zadać jak najwięcej ran, śmierci i zniszczenia wrogowi w jak najkrótszym czasie. -gen. G. Patton
Sob Mar 01, 2008 23:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sob Mar 01, 2008 23:53
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna » Luźne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Sarmaci Królewscy  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online