| Autor |
Wiadomość |
piatek99
Dołączył: 28 Wrz 2007 Posty: 15
|
|
Kandydatura |
|
Witam ponownie juz mnie niektórzy znają a to dlatego ze juz kandydowałem ale nie zostałem przyjęty poniewaz się nie odzywałem i chce to teraz wytłumaczyć, otóż coś mi się z netem stało przeztał wogóle łączyc (posiadam liveboxa). przyczyną było ze ten moduł był za dalego tego chipa który był podłączony do komputera i zanim mój tata elektryk zabrał się do tego zeby podłączyc na górze gnazdko od telofonu to mineło duzo czasu poniewaz odpowiadało mu to ze nie ma neta bo wtedy nie był bym przy komputerze, no a starszy mój brat nie pozwalał mi przenieśc kompa na dół. No cóz i związku z tym kiedy mam juz neta chciałbym powtórnie kandydowac by stac się członkiem SK i mam nadzieje ze zrozumiecie i wezmiecie mnie na okres próbny powtórnie!!!Aha mam ukończone 16 lat posiadam orginałke (MTW2) i posiadam gg(jest podane poniżej) i posiadam słuchawki co umożliwi kontakt głosowy podczas gry!!!
Bardzo chcę do was dołączyć dlaczego? otóż panuje tutaj super klimat!!!!!
Pozdrawiam Gorąco 
Ostatnio zmieniony przez piatek99 dnia Czw Gru 27, 2007 19:40, w całości zmieniany 1 raz |
|
| Czw Gru 27, 2007 19:23 |
|
 |
Reklama
|
|
| Czw Gru 27, 2007 19:23 |
|
 |
Andreuse
Szlachcic

Dołączył: 21 Wrz 2006 Posty: 817 Skąd: Warszawa |
|
|
|
No wiec jesli Knieziowie beda na tak to umawiaj sie na walki testowe i odrazu zainstaluj sobie TS
Ogulnie na gs jestesmy tak po 21ej a czasami dopiero po22iej
_________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni |
|
| Czw Gru 27, 2007 19:40 |
|
 |
piatek99
Dołączył: 28 Wrz 2007 Posty: 15
|
|
|
|
OK!!!!!!!!
|
|
| Czw Gru 27, 2007 19:41 |
|
 |
Andreuse
Szlachcic

Dołączył: 21 Wrz 2006 Posty: 817 Skąd: Warszawa |
|
|
|
A ogulnie to trzeba bylo w starym temacie pisac
_________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni |
|
| Czw Gru 27, 2007 19:44 |
|
 |
Niesmiertelnik
Kniaź

Dołączył: 21 Wrz 2006 Posty: 1717
|
|
|
|
Chyba zamknąłem
|
|
| Czw Gru 27, 2007 19:56 |
|
 |
Sołtys
Szlachcic

Dołączył: 22 Wrz 2006 Posty: 388
|
|
|
|
Witam, chetanie z Tobo zagram, pisz do mnie na gg jak cos.
|
|
| Czw Gru 27, 2007 21:42 |
|
 |
Niesmiertelnik
Kniaź

Dołączył: 21 Wrz 2006 Posty: 1717
|
|
|
|
Wychodzimy z założenia że dwa razy do tej samej wody się nie wchodzi a odgrzewany obiad staje się niesmaczny.
Dałeś kilka przykładów ignorancji i braku ogłady na GS poprzednim razem. Nie wierzymy ze tym razem bedzie inaczej.
Zyczymy Ci wielu sukcesów na polach GS i zapraszamy do naszych gier ale wspólnie niestety w szrankach stawać nie będziemy.
PZDR
|
|
| Pią Sty 04, 2008 15:27 |
|
 |
piatek99
Dołączył: 28 Wrz 2007 Posty: 15
|
|
|
|
To nie prawda że was olewam (Nie jestem az tak Bezczelny) ale ten tydzień miałem cięzki poniewaz ze zbliża się koniec półrocza w szkole i bez przerwy teraz wyciągam oceny(chodzę do szkoły Salezjańskiej która jest bardzo wymagająca ), i właśnie tylko mam czas dopiero w piątki i soboty, wczoraj kontaktowałem się z Sołtysem na GG , i przy okazji zapytałem się czy ma czas w piątek wieczorem by zagrać na GS, aha przyznaje się do błędu że was nie poinformowałem na forum!
Pozdrawiam
|
|
| Pią Sty 04, 2008 17:17 |
|
 |
piatek99
Dołączył: 28 Wrz 2007 Posty: 15
|
|
|
|
(04.01.2008)
Nie mogę narazie grać ponieważ mój mądry braciszek czyścił komputer w środku, i coś zrobił z wentylatorem i przez to komputer mi się resetuje bo procek się przegrzewa! Feldmarshal był świadkiem! i muszę teraz poczekać na informatyka który ma być w tą sobotę. Więc gra jest niemożliwa. Jak już wszystko będzie w porządku dam znać!
(06.01.2008) Już wszystko gra postaram się dzisiaj być na GS
|
|
| Pią Sty 04, 2008 22:43 |
|
 |
piatek99
Dołączył: 28 Wrz 2007 Posty: 15
|
|
|
|
O której was można dzisiaj spotkać na GS, wczoraj próbowałem kogoś złapać ale się nie udało.
|
|
| Nie Sty 20, 2008 10:32 |
|
 |
Andreuse
Szlachcic

Dołączył: 21 Wrz 2006 Posty: 817 Skąd: Warszawa |
|
|
|
No wczoraj to wszyscy prawie byli wiec nie wiem jak mogles nas nie widziec
_________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni |
|
| Nie Sty 20, 2008 12:55 |
|
 |
piatek99
Dołączył: 28 Wrz 2007 Posty: 15
|
|
|
|
Byłem wczoraj o 20 i skończyłem przed 21 bo zaczołem oglądać film który był na TVP1 o hrabie "MONTE CHRISTO" i pytałem też wczoraj się 4 osób na gg czy mają czas aby wejść na GS, niestety żadna nie miała czasu.
|
|
| Nie Sty 20, 2008 15:58 |
|
 |
piatek99
Dołączył: 28 Wrz 2007 Posty: 15
|
|
|
|
Po rozmowie z Nieśmiertelnikiem, muszę niestety zrezygnować ze wstąpienia do sarmatów. Naprawdę zależało mi i co weekend byłem tak od 20 do 22 a nawet 23 tylko los tak chciał że się nie spotkaliśmy. Życzę wam chłopaki powodzenia w przyszłości, muszę wam też podziękować za solidny trening (szczególnie feldmarshalowi). Może sam kiedyś założę klan w MTW 2, no cóż zobaczymy.
BYWAJCIE 
|
|
| Nie Sty 27, 2008 00:55 |
|
 |
Reklama
|
|
| Nie Sty 27, 2008 00:55 |
|
 |
|