Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Kandydatura - prośba o przyjęcie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna » Rekrutacja i odprawy. Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Kandydatura - prośba o przyjęcie
Autor Wiadomość
Niesmiertelnik
Kniaź


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 1717

Post Odpowiedz z cytatem
Po dość długim okresie prób podjęliśmy decyzję o przyjęciu Cię w szeregi braci sarmackiej. Póki co Jeźdźcem pozostaniesz. Radzim nad tym jak długi okres ma to być. Staraj się, bądż aktywny i godnie noś barwy nasze na GS wrogom odpustu nie dając. Bądź jak rosomak, nie oddawaj pola i do końca walcz zawsze.

Witaj w naszych szeregach. Uprawnienia przyznane dają Ci dostęp do części forum. Miód w innej piwniczce się mieści, ale będziesz mógł brać aktywniejszy udziałw życiu klanu. Nie spamuj - tego nie tolerujemy.
Sob Sty 19, 2008 21:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sob Sty 19, 2008 21:58
krav3n



Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 190
Skąd: Słupsk

Post Odpowiedz z cytatem
JEAHH!!!!!!!!!!

no nareszcie SmileVery Happy WIELKIE DZIĘKI TYM WSZYSTKIM

postaram się nie zawieść oczekiwań waszych i zmarnować zaufania jakim mnie obdarzyliście.

i obiecuję iż nie będę aż tak Spamował na forum SmileVery Happy

jeszcze raz wielkie dzięki i do boju

od dziś {{SK}}Kraven

_________________
Jest tylko jedna zasada taktyki, która nie podlega zmianom: użyć tego, co pod ręką, by zadać jak najwięcej ran, śmierci i zniszczenia wrogowi w jak najkrótszym czasie. -gen. G. Patton

Ostatnio zmieniony przez krav3n dnia Nie Mar 16, 2008 08:00, w całości zmieniany 1 raz
Sob Sty 19, 2008 23:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SEPTERN
Szlachcic


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 341
Skąd: Zabrze

Post Odpowiedz z cytatem
gratulacje młody

_________________
Nie Sty 20, 2008 14:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niesmiertelnik
Kniaź


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 1717

Post Odpowiedz z cytatem
Kraven - bracie, z dniem dzisiejszym decyzją rady zostałeś pełnoprawnym członkiem klanu stan szlachecki zasilając.
Z tą chwilą otrzymujesz pełny dostęp do forum i możesz w niekrępowany sposób przyczyniać się do szerzenia sławy Sarmatów.

Gratulacje Exclamation
Nie Cze 15, 2008 15:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
n_t
Szlachcic


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 602
Skąd: Gorzów Wlkp.

Post Odpowiedz z cytatem
Gratuluje:)

_________________
Nie Cze 15, 2008 19:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krav3n



Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 190
Skąd: Słupsk

Post Odpowiedz z cytatem
Wielkie dzieki Smile mam nadzieje że swoją osobą w gronie szlacheckim bede jeszcze lepiej i wiecej dawał od siebie klanowi

_________________
Jest tylko jedna zasada taktyki, która nie podlega zmianom: użyć tego, co pod ręką, by zadać jak najwięcej ran, śmierci i zniszczenia wrogowi w jak najkrótszym czasie. -gen. G. Patton
Nie Cze 15, 2008 20:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SEPTERN
Szlachcic


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 341
Skąd: Zabrze

Post Odpowiedz z cytatem
noo nareszcie heehe gratulacje

_________________
Pon Cze 16, 2008 17:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niesmiertelnik
Kniaź


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 1717

Post Odpowiedz z cytatem
Cytat:
Nes ma pretensje staram sie nie wychodzi zatem lepiej odejsc skoro sie tu nie zgadzamy takie jest przeciez zalozenie tego klanu.

macie w swoim statucie gdzies tam liste aktulanych czlonkow cos kolo 15 zatem macie wybor wszyscy jesteście przeciez Super aktywni

masz racje mary nie ma co sie obrazac byc moze nawet nie powinienem pisac tego wyzej


Dzieki za gre dzieki za czas w szczegolnosci dla Septerna i Kapsuła


Rozumiem, że jest to Twoja wersja rezygnacji.
Akceptujemy ją z niejaką ulgą, bo dziwnym zbiegiem okoliczności powieliłeś wielokrotnie stosowany niechlujny zabieg polegający na wpisaniu złotych myśli w nieodpowiednim temacie.
Będzie ciszej i spokojniej.
Długo się zastanawialiśmy czy dać Ci szlachectwo i jeżeli tak to dlaczego.
Jak się okazuje daliśmy przedwcześnie, ale trudno - tak czasem bywa.
To co mamy na forum i tak już jest przestarzałe, a by to wykorzystać trzeba najpierw klocki umiejętnie poskładać, więc żadna to dla nas strata.....

Pamiętaj - sarkazm potężną jest bronią, ale by z niego korzystać musisz się jeszcze chwilę pouczyć.

Życzę Ci osobiście wielu chwil radości z gry, choć jej okres powoli dobiega kresu.
Kiedyś może bym i się zezłościł, popolemizował z Tobą i takie tam, teraz nawet nie chce mi się wzruszyć ramionami.

Cześć Waszmości
Pon Cze 30, 2008 19:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krav3n



Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 190
Skąd: Słupsk

Post Odpowiedz z cytatem
nie tylko taktyki tu przestarzale

_________________
Jest tylko jedna zasada taktyki, która nie podlega zmianom: użyć tego, co pod ręką, by zadać jak najwięcej ran, śmierci i zniszczenia wrogowi w jak najkrótszym czasie. -gen. G. Patton
Pon Cze 30, 2008 19:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maryniasz
Szlachcic


Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 464
Skąd: Rychtal

Post Odpowiedz z cytatem
He he kraven twojego glupiego komentarza az zal komentowac... widocznie byly Tu jeszcze rzeczy szczenackie ale juz chyba po problemie. Very Happy

Zamiast pisac glupie komentarze powinienes calowac po rekach bo 90% tego co potrafisz wynika z Naszej pomocy ktora Cie obdarzylismy... Widac pokazales na koncu swoje rozki i prawdziwe oblicze. Zegnam i mam nadzieje ze wiecej takich pomylek nie bedzie w naszym klanie Smile

_________________
Wto Lip 01, 2008 00:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sacred



Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 7

Post Odpowiedz z cytatem
wybaczcie, ale muszę pewną sprawę skomentować. może zaczną od wyjaśnienia - po prostu lubię przeglądać wszystkie fora od czasu do czasu i nie mogę oprzeć się pewnemu faktowi.

otóż "wytrenowany" Kraven przegrał ze mną po mojej półrocznej przerwie. dodam, że ta gra była na late (na którym parę razy w życiu poważnie grałem) i jeszcze zrobiłem armię na tzw. "żywioł" (czyli nowa i w ogóle nie testowana). najlepsze to jednak to iż jestem zapalonym skirmisherem (99% gier moich to skirmish), a tutaj rushowałem. a i tak Wasz "uczeń" przegrał.

nie skomentuję tego treningu, za który powinien całować po rękach Wink.

pozdrawiam

ps. a i Panowie - w razie czego mogę zuploadować na speedyshare tego repka.
Czw Lip 03, 2008 15:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
markouno
Wędrowiec


Dołączył: 16 Maj 2008
Posty: 171

Post Odpowiedz z cytatem
'' nie skomentuję tego treningu, za który powinien całować po rękach Wink''



Hola , hola waszmosci
sluchaj panie Sacred czy jak cie tam zowia nie naduzywaj prawa goscinosci ,nie pchaj sie do stolu gdzie panowie szlachta siedza bo tam nie dla ciebie miejsce .Trzy kroki w tyl mocpanku tylko powoli co by ci sloma z butow nie powypadywala i sluchaj co ci ma do powiedzenia jezdziec z tej kompanii markouno : szykuj mocpanku armie tylko z rozwaga nie na zywial i pola mi najpierw stawisz bo mi twoje butne slowa mocpanku nadwyraz niespasowaly ,tu masz moje gg 12596286
czekam Evil or Very Mad
Czw Lip 03, 2008 18:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maryniasz
Szlachcic


Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 464
Skąd: Rychtal

Post Odpowiedz z cytatem
Ciekawe czemu tak dobrze nie grasz przeciwko pozostalym czlonkom SK?? przypadek czy nasz fuks? poza tym przegral bo przegral zdarza sie. Za to ich pozycje w lidze swiadcza ze jednak potrafia grac. Dla pewnosci zebys sie nie pomyslil - Chlopaki graja w pierwszej dywizji gdzie zajmuja pierwsze i szoste miejsce. Jak na osoby ktore niedawo zaczely przygode z ta gra to bardzo dobrze.

Poza tym w Twoim wypadku chyba sie nie pomylilismy, nie przyjelismy Cie i bardzo dobrze, teraz tylko potwierdza sie nasze przekonania co do Ciebie jako osoby opyszalej i konfliktowej Surprised A tak poza tym bralismy takze pod uwage zdolnosci... Rowniez tutaj nie spelniles naszych wymagan bo jako gracz "weteran" nie powinienes sie szczycic ze zwyciestwa z Kravenem, ktory przygode z total.war rozpoczal pol roku temu Surprised A w mojej skromnym przekonaniu zaloze sie ze w 10 bitwach statystycznie bys z Nim przegral Cool

_________________
Czw Lip 03, 2008 18:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sacred



Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 7

Post Odpowiedz z cytatem
ale o co Ci chodzi? i tak jestem nieaktywny, a jak jeszcze grałem to walczyłem na równi z Sołtysem i większością Waszych członków (z Feldem niestety nigdy nie miałem okazji stanąć na polu). aha i nie jestem weteranem late, a już na pewno rushu hyhy.

nie widzę związku z drugą częścią Twojej wypowiedzi, więc nie wiem o czym w tej chwili gadasz. tu jest całkowicie inny temat. wracając do głównego biegu obecnej rozmowy (z którego ciągle próbujesz zbaczać, heh...) może ujmę jeszcze inaczej ten trening. gra Kravena NICZYM się nie różniła po tym czasie od momentu jak był świeżo upieczonym jeźdźcem. i pół roku to naprawdę ogromny kawał czasu - ja np. opanowałem ha w 1/2 miesiące (choć wcześniej rushowałem ciągle Egiptem), ale miałem poniekąd wsparcie BSu, którzy jako znani rusherzy pomagali mi odpierać tą technikę. vonPaulus też się uczył grać i trochę w Sith, a później IMP niesamowicie podwyższył sobie skilla - wszystko to chęci współklanowiczy, którzy chcą pomóc swoim uczniom. więc jak mówiłem dużo się można w tym czasie nauczyć, ale trzeba też pomagać. a grę od człowieka, który jest nowy, a który ma zły dzień pozna się od razu. ja tutaj tej drugiej opcji nie uświadczyłem. tak patrząc na Twoje argumenty to są jakieś wymóweczki wsadzone na zapchaj dziurę do posta, którymi próbujesz mnie zagonić do kąta. nasuwa, więc się mi pytanie - za kogo Ty mnie masz? najpierw piszesz o umiejętnościach innych graczy SK, a teraz o mnie samym i charakterze. oszczędź waszmość wstydu. nie wiem także czy to Ty nie jesteś opyszały mówiąc do człowieka, że powinien dziękować za coś czego nawet nie było.

obecnie uważam się za co najmniej powiedzmy nooba (choćby sytuacja jak podszedłem ha ni z gruszki ni z pietruszki pod pavsy). ostatnio próbując ogarniać grę nie wiedziałem co się dzieje na ekranie. takie moje zdanie o obecnym skillu Wink. nie musisz mi prawić komplementów o wysokim skillu podczas całkowitej nieaktywności (no może 1/2 gra/y na dwa miesiące Laughing).

nie mam tutaj na celu obrazy Kravena (spoko chłopak nawet), ale jako klan grający poważnie w turniejach MACIE powinność szkolenia i pomagania swojemu KAŻDEMU członkowi.

a i markouno - wybacz, lecz nie mam M2 na dysku twardym (wczorajszy format), którego szczerze mówiąc nie chce się znowu instalować. może kiedyś będzie okazja i wtedy skorzystam z niej. aha i nie jestem pewien czy ta sprawa na pewno Ciebie dotyczy. a żeby prowadzić dyskusję muszę być szczery - taki już jestem i według mnie gdyby było inaczej to to wszystko nie miałoby sensu Wink.

pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez Sacred dnia Pią Lip 04, 2008 21:53, w całości zmieniany 1 raz
Pią Lip 04, 2008 00:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
markouno
Wędrowiec


Dołączył: 16 Maj 2008
Posty: 171

Post Odpowiedz z cytatem
''aha i nie jestem pewien czy ta sprawa na pewno Ciebie dotyczy. a żeby prowadzić dyskusję muszę być szczery - taki już jestem i według mnie gdyby było inaczej to to wszystko nie miałoby sensu ''


i tu sie mylisz Sacred dotyczy , bo ja w przeciwienstwie do ciebie znam szerszy kontekst tej sprawy.

Chcesz byc szczery to i szczerej rady posluchaj nie oceniaj , nie dyskutuj na podstawie paru zdan wyrwanych z jednego czy dwoch tematow bo to wlasnie jest bez sensu a oto ci przeciez nie chodzi.

Masz sprawe lub animozje do kogos z SK wejdz na strone glowna i w dziale hall je zamieszczaj a tematow juz zamknietych nie staraj sie na sile kontynlowac.
Pią Lip 04, 2008 20:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Lip 04, 2008 20:05
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna » Rekrutacja i odprawy. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Sarmaci Królewscy  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online