Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Pytanie ???

 
Odpowiedz do tematu    Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna » Rekrutacja i odprawy. Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Pytanie ???
Autor Wiadomość
Andreuse
Szlachcic


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 817
Skąd: Warszawa

Post Pytanie ??? Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich
Po długiej tułaczce jako samotny strzelec i znudzony gra z byle kim, zatęskniło się do starych dobrych wojów Wink z którymi nie jedna nockę się przesiedzialo i nie jedną bitwę się przegrało Wink (no parę wygranych tez było Wink ) stwierdziłem ze warto by zapytać, czy nie przyjęli byście spowrotem starego wiarusa który trochę gdzieś zabłądził.
Po wczorajszych owocnych,wspólnych wojach na GS Wink przekonałem się do Końca ze "wszędzie dobrze ale w domu najlepiej" Wink
Wiec pytam się całej Szlachty o to czy byście widzieli mnie powrotnie w swoich szeregach

_________________


Co nas nie zabije to nas wzmocni
Sob Sie 09, 2008 14:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Reklama







Sob Sie 09, 2008 14:05
Niesmiertelnik
Kniaź


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 1717

Post Odpowiedz z cytatem
Very Happy Jasne... już Ci nadaję uprawnienia Cool
Nie Sie 10, 2008 10:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SEPTERN
Szlachcic


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 341
Skąd: Zabrze

Post Odpowiedz z cytatem
no i pelen zatriumf Razz ;]

_________________
Pon Sie 11, 2008 08:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Sie 11, 2008 08:20
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna » Rekrutacja i odprawy. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Sarmaci Królewscy  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online