Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Modern Warfare 2?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna » Luźne tematy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Modern Warfare 2?
Autor Wiadomość
Niesmiertelnik
Kniaź


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 1717

Post Modern Warfare 2? Odpowiedz z cytatem
http://modernwarfare2.infinityward.com/#/en_US/VIDEO/video1

Jedynka była miodna, a to pachnie rewelacją jakąś Very Happy . Listopad 2009
Nie Lip 19, 2009 21:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Lip 19, 2009 21:49
maryniasz
Szlachcic


Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 464
Skąd: Rychtal

Post Odpowiedz z cytatem
nIES JUZ TO OGLADALEM WTEDY JAK PYTALES O JAKAS GRE, WYDAJE MI SIE ZE TAM SIE SPOTKAMY Wink

_________________
Pon Lip 20, 2009 00:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andreuse
Szlachcic


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 817
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
A co to wogole jest??

_________________


Co nas nie zabije to nas wzmocni
Wto Lip 21, 2009 16:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
maryniasz
Szlachcic


Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 464
Skąd: Rychtal

Post Odpowiedz z cytatem
pif paf Razz

_________________
Sro Lip 22, 2009 00:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
n_t
Szlachcic


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 602
Skąd: Gorzów Wlkp.

Post Odpowiedz z cytatem
Cytat:
Co chwila rozlegały się pełne pasji okrzyki fanów shooterów i gier FPP.
Oczywiscie dla każdego było coś miłego, mozna było pościgac się, pograć w piłkę nożną, starać się urżnąć łeb przeciwnikowi piła spalinową lub zanihilować go promieniami lasera.
W niezmienny podziw wprawiaja mnie gry w których przeciwnik raz zabity odradza się po kilku sekundach i tak w koło Macieju aż do wyrzygania.....
Super


Laughing Laughing Laughing

_________________
Sro Lip 22, 2009 08:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Andreuse
Szlachcic


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 817
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
n_t napisał:
Cytat:
Co chwila rozlegały się pełne pasji okrzyki fanów shooterów i gier FPP.
Oczywiscie dla każdego było coś miłego, mozna było pościgac się, pograć w piłkę nożną, starać się urżnąć łeb przeciwnikowi piła spalinową lub zanihilować go promieniami lasera.
W niezmienny podziw wprawiaja mnie gry w których przeciwnik raz zabity odradza się po kilku sekundach i tak w koło Macieju aż do wyrzygania.....
Super


Laughing Laughing Laughing


Dzieki za podpowiedz n_t Very Happy Laughing Laughing Cool

_________________


Co nas nie zabije to nas wzmocni
Sro Lip 22, 2009 13:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
maryniasz
Szlachcic


Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 464
Skąd: Rychtal

Post Odpowiedz z cytatem
Nie nie And Razz nie az tak Wink to cos w stylu medal of honor, call of duty, tyle tylko ze czasy wspolczesne.

_________________
Sro Lip 22, 2009 14:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dorian
Son of Fëanor


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 21
Skąd: Yallam, Tol Eressea

Post Odpowiedz z cytatem
No ja tu cały czas Felda namawiam żeby sobie jedynkę sprawił. Skoro gracie w Sturmovika, to może i w MW2 warto zacząć? Wink Mimo wszystko multiplayer jest przepotężny.

_________________
Do you remember
When we were moon knights?
We've slain the dragon
In the room
Now
...
Here is the new order!
Sob Lip 25, 2009 22:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niesmiertelnik
Kniaź


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 1717

Post Odpowiedz z cytatem
Amrod - wstydzisz się swojego nicka? Wink
Nie Lip 26, 2009 23:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dorian
Son of Fëanor


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 21
Skąd: Yallam, Tol Eressea

Post Odpowiedz z cytatem
O boshe, przecież ja tak dawno już Razz



http://www.youtube.com/watch?v=ZBJcOy6iuUc&fmt=22
nowy filmik Wink

_________________
Do you remember
When we were moon knights?
We've slain the dragon
In the room
Now
...
Here is the new order!
Wto Lip 28, 2009 12:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maryniasz
Szlachcic


Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 464
Skąd: Rychtal

Post Odpowiedz z cytatem
Jak widac gra jeszcze wiekszy wymiot niz pierwsza czesc, z Niesem juz troche pogralismy na multi Wink

ps: akcja na koncu z granatem rozbrajająca Razz

_________________
Wto Lip 28, 2009 12:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dorian
Son of Fëanor


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 21
Skąd: Yallam, Tol Eressea

Post Odpowiedz z cytatem
Całą erę Medievala przegrałem w jedynkę, z Empajerem będzie to samo tylko, że z dwójką Cool Nie ma co sie ograniczać Laughing

_________________
Do you remember
When we were moon knights?
We've slain the dragon
In the room
Now
...
Here is the new order!
Wto Lip 28, 2009 13:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andreuse
Szlachcic


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 817
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Ehh ludzie ludzie w co wy gracie Embarassed Wink
p.s ale akcja z granatem zajebista Laughing

_________________


Co nas nie zabije to nas wzmocni
Sob Sie 01, 2009 12:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Dorian
Son of Fëanor


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 21
Skąd: Yallam, Tol Eressea

Post Odpowiedz z cytatem
No już niedługo zostało do premiery. Fakt, że ostatnie wieści nie są zbyt... no są dziwne, ale skoro przy jedynce zabawa była przednia to i przy dwójce myslę, że będziemy się bawić nie gorzej. Z Urukiem już czekamy z niecierpliwością, fajnie by było spotkać sie na jakiejś potyczce Wink

A z drugiej strony, jest coś takiego jak Operation Flashpoint: Dragon Rising. Też strzelanka ale bardziej taktyczna i nie jest tak dynamiczna jak wyżej wymieniony. Multi ma potencjał, chociaż na razie to połowy sterowania nie ogarniam Laughing

_________________
Do you remember
When we were moon knights?
We've slain the dragon
In the room
Now
...
Here is the new order!
Sob Paź 24, 2009 22:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niesmiertelnik
Kniaź


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 1717

Post Odpowiedz z cytatem
A jakie są te....dziwne wieści?

W sumie to po co nam klany , srany i inne zjawiska pogodowe Very Happy . Można sie ustawiać i naginać jak tylko gra wyjdzie Very Happy
Nie Paź 25, 2009 13:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Paź 25, 2009 13:15
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Sarmaci Królewscy Strona Główna » Luźne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Sarmaci Królewscy  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online