| Autor |
Wiadomość |
Niesmiertelnik
Kniaź

Dołączył: 21 Wrz 2006 Posty: 1717
|
|
|
| Nie Lip 19, 2009 21:49 |
|
 |
Reklama
|
|
| Nie Lip 19, 2009 21:49 |
|
 |
maryniasz
Szlachcic

Dołączył: 08 Sty 2007 Posty: 464 Skąd: Rychtal |
|
|
|
nIES JUZ TO OGLADALEM WTEDY JAK PYTALES O JAKAS GRE, WYDAJE MI SIE ZE TAM SIE SPOTKAMY 
_________________
 |
|
| Pon Lip 20, 2009 00:36 |
|
 |
Andreuse
Szlachcic

Dołączył: 21 Wrz 2006 Posty: 817 Skąd: Warszawa |
|
|
|
A co to wogole jest??
_________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni |
|
| Wto Lip 21, 2009 16:28 |
|
 |
maryniasz
Szlachcic

Dołączył: 08 Sty 2007 Posty: 464 Skąd: Rychtal |
|
|
|
pif paf 
_________________
 |
|
| Sro Lip 22, 2009 00:18 |
|
 |
n_t
Szlachcic
Dołączył: 28 Gru 2006 Posty: 602 Skąd: Gorzów Wlkp. |
|
|
|
 |
 |
Co chwila rozlegały się pełne pasji okrzyki fanów shooterów i gier FPP.
Oczywiscie dla każdego było coś miłego, mozna było pościgac się, pograć w piłkę nożną, starać się urżnąć łeb przeciwnikowi piła spalinową lub zanihilować go promieniami lasera.
W niezmienny podziw wprawiaja mnie gry w których przeciwnik raz zabity odradza się po kilku sekundach i tak w koło Macieju aż do wyrzygania.....
Super |

_________________
 |
|
| Sro Lip 22, 2009 08:58 |
|
 |
Andreuse
Szlachcic

Dołączył: 21 Wrz 2006 Posty: 817 Skąd: Warszawa |
|
|
|
 |
 |
 |
 |
Co chwila rozlegały się pełne pasji okrzyki fanów shooterów i gier FPP.
Oczywiscie dla każdego było coś miłego, mozna było pościgac się, pograć w piłkę nożną, starać się urżnąć łeb przeciwnikowi piła spalinową lub zanihilować go promieniami lasera.
W niezmienny podziw wprawiaja mnie gry w których przeciwnik raz zabity odradza się po kilku sekundach i tak w koło Macieju aż do wyrzygania.....
Super |
 |
Dzieki za podpowiedz n_t 
_________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni |
|
| Sro Lip 22, 2009 13:54 |
|
 |
maryniasz
Szlachcic

Dołączył: 08 Sty 2007 Posty: 464 Skąd: Rychtal |
|
|
|
Nie nie And nie az tak to cos w stylu medal of honor, call of duty, tyle tylko ze czasy wspolczesne.
_________________
 |
|
| Sro Lip 22, 2009 14:27 |
|
 |
Dorian
Son of Fëanor
Dołączył: 21 Wrz 2006 Posty: 21 Skąd: Yallam, Tol Eressea |
|
|
|
No ja tu cały czas Felda namawiam żeby sobie jedynkę sprawił. Skoro gracie w Sturmovika, to może i w MW2 warto zacząć? Mimo wszystko multiplayer jest przepotężny.
_________________ Do you remember
When we were moon knights?
We've slain the dragon
In the room
Now
...
Here is the new order! |
|
| Sob Lip 25, 2009 22:47 |
|
 |
Niesmiertelnik
Kniaź

Dołączył: 21 Wrz 2006 Posty: 1717
|
|
|
|
Amrod - wstydzisz się swojego nicka? 
|
|
| Nie Lip 26, 2009 23:14 |
|
 |
Dorian
Son of Fëanor
Dołączył: 21 Wrz 2006 Posty: 21 Skąd: Yallam, Tol Eressea |
|
|
| Wto Lip 28, 2009 12:16 |
|
 |
maryniasz
Szlachcic

Dołączył: 08 Sty 2007 Posty: 464 Skąd: Rychtal |
|
|
|
Jak widac gra jeszcze wiekszy wymiot niz pierwsza czesc, z Niesem juz troche pogralismy na multi
ps: akcja na koncu z granatem rozbrajająca 
_________________
 |
|
| Wto Lip 28, 2009 12:55 |
|
 |
Dorian
Son of Fëanor
Dołączył: 21 Wrz 2006 Posty: 21 Skąd: Yallam, Tol Eressea |
|
|
|
Całą erę Medievala przegrałem w jedynkę, z Empajerem będzie to samo tylko, że z dwójką Nie ma co sie ograniczać 
_________________ Do you remember
When we were moon knights?
We've slain the dragon
In the room
Now
...
Here is the new order! |
|
| Wto Lip 28, 2009 13:05 |
|
 |
Andreuse
Szlachcic

Dołączył: 21 Wrz 2006 Posty: 817 Skąd: Warszawa |
|
|
|
Ehh ludzie ludzie w co wy gracie
p.s ale akcja z granatem zajebista 
_________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni |
|
| Sob Sie 01, 2009 12:04 |
|
 |
Dorian
Son of Fëanor
Dołączył: 21 Wrz 2006 Posty: 21 Skąd: Yallam, Tol Eressea |
|
|
|
No już niedługo zostało do premiery. Fakt, że ostatnie wieści nie są zbyt... no są dziwne, ale skoro przy jedynce zabawa była przednia to i przy dwójce myslę, że będziemy się bawić nie gorzej. Z Urukiem już czekamy z niecierpliwością, fajnie by było spotkać sie na jakiejś potyczce
A z drugiej strony, jest coś takiego jak Operation Flashpoint: Dragon Rising. Też strzelanka ale bardziej taktyczna i nie jest tak dynamiczna jak wyżej wymieniony. Multi ma potencjał, chociaż na razie to połowy sterowania nie ogarniam 
_________________ Do you remember
When we were moon knights?
We've slain the dragon
In the room
Now
...
Here is the new order! |
|
| Sob Paź 24, 2009 22:13 |
|
 |
Niesmiertelnik
Kniaź

Dołączył: 21 Wrz 2006 Posty: 1717
|
|
|
|
A jakie są te....dziwne wieści?
W sumie to po co nam klany , srany i inne zjawiska pogodowe . Można sie ustawiać i naginać jak tylko gra wyjdzie 
|
|
| Nie Paź 25, 2009 13:15 |
|
 |
Reklama
|
|
| Nie Paź 25, 2009 13:15 |
|
 |
|